Sırala
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Zeytin

Zeytin, kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetidir. Uygulanan işlemlerde kimyası bozulmayan zeytin, insan vücuduna sağladığı yararlar ile bilinmektedir. Zeytinin içeriğinde yüksek miktarda su, protein, yağ, selüloz, kalsiyum,  A, C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Herkesin evinde bulunması gereken zeytinin birçok çeşidi vardır. Bunların arasında gemlik zeytin, ayvalık zeytin, çakır zeytin en bilinenlerdendir.

Zeytin Fiyatları

Zeytinin fiyatları zeytinin; cinsine, olgunlaştırma yöntemine, büyüklüğüne göre çeşitlilik göstermektedir. Uygun fiyatları ve kalitesiyle tüketicilerin bir numaralı tercihi haline gelen zeytinin kilosu ortalama 20 TL ile 90 TL arasında değişim göstermektedir. Zeytin fiyatları zeytinin; olgunluğuna, büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Sofraların olmazsa olmazı zeytinin fiyatı, her kesime uygun olarak belirlenmiştir.

Siyah Zeytin

Siyah zeytin Türk mutfağı kahvaltısının olmazsa olmazlarındandır. İşlenmemiş ve organik zeytinleri sofralarınıza taşımak için her kesime uygun fiyatlar belirledik. Siyah zeytin fiyatı zeytinin; büyüklüğü, işleniş biçimine göre farklılık gösterir. 900 gramlık kutularda alabileceğiniz farklı zeytin türlerinin süper iri ve ekstra özel türleri bulunmaktadır. Fiyatları 25TL ile 38TL arasında değişen seçenekler bulunmaktadır. Yediğiniz diğer zeytinleri unutun! Türkiye'nin en lezzetli siyah zeytinleri artık burada mevcut. Kaliteli ve işlem görmemiş zeytin arıyorsanız, denemenizi öneririz.

Yeşil Zeytin

Hayatınızda bu kadar lezzetli yeşil zeytin yediniz mi? Suni gübre ve ilaç görmemiş yeşil zeytin, meyvenin ham halidir. Yeşil zeytin aynı meyvenin daha ham evresinde, siyah zeytin ise daha olgun evresinde toplanarak sofralarımıza gelir. Yeşil zeytin fiyatları 26 TL ile 90 TL arasında değişmektedir. Hayalini kurduğunuz lezzetli ve kimyasal işlemden geçmemiş zeytinleri bulabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.