Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin 300 gr Cam Kavanoz

31,70 TL
Daha Fazla Gurme Ürün

The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin 300 gr Cam Kavanoz - Çekirdekli - Salamura - Yunanistan Peloponnese'deki Kalamata Bölgesi'nden - Oleik Asitce Zengin - Parlak ve Kırmızımsı Siyah Renk - Pastörize

KAYNAK: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, Yunanistan’ın Mora Yarımadası'nın Kalamata Bölgesi’nde yetişen besleyici değeri ve yüksek yağ içeriği ile dünyada büyük bir rağbet gören Kalamata zeytinlerinden üretilmektedir. 3.500 yıllık tarihe sahip olan Kalamata zeytin ağaçları, diğer zeytin ağaçlarına göre daha büyük yapraklara sahip olduğu için gün içinde daha fazla gün ışığını emerler, bu da zeytinlerin besleyicilik değerini arttırır.

KALİTE: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i herhangi koruyucu veya katkı maddesi içermemektedir. Kalamata zeytini olgunlaştıktan sonra, özel zeytin havuzlarında bekletilir, daha sonra herhangi bir kimyasal ilave edilmeden hijyenik koşullar altında paketlenir.

AROMA & KULLANIM: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, Kalamata zeytin ağaçlarının benzersiz özelliklerinden dolayı karakteristik bir aromaya sahiptir. Dünyanın en seçkin lezzetlerinden biri olarak kabul edilen Kalamata zeytinleri ile yemek kültürünüze özel bir yorum katabilirsiniz. The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytini'ni kahvaltıda, salatalarda, sandviçlerde veya ara öğün olarak atıştırmalıklarınızın yanında tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.

YARARLARI: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i yüksek miktarda vitamin ve mineral içermektedir. Vitamin A, D ve E’yi içeren Kalamata zeytini, ayrıca kalsiyum, demir, sodyum ve magnezyum gibi mineralleri de içererek, en kıymetli zeytin çeşitlerinden biri olarak adlandırılabilir.

DOĞAL: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i hijyenik koşullar altında doğal olarak üretildiği için içerisindeki vitaminleri, mineralleri ve antioksidan özelliğini korumaktadır.

The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, adını Yunanistan'ın Mora Bölgesi'ndeki Kalamata Bölgesi'nden alan Kalamata zeytinlerinden üretilmekte olup, yüksek yağ oranı ve besleyici değeri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. 3.500 yıllık bir geçmişe sahip olan ve diğer zeytin ağacı türlerinin yapraklarından daha büyük yapraklara sahip olan Kalamata zeytin ağaçları, güneş ışığını maksimum düzeyde tutması nedeniyle yüksek bir besin değerine ulaşabilmektedir. The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, hiçbir koruyucu veya katkı maddesi içermez. Kalamata zeytinleri dallarında olgunlaştıktan sonra toplanarak özel zeytin havuzlarında bir süre bekletilir. Daha sonra hiçbir kimyasal eklenmeden sizin için paketlenir. Yüksek hijyenik koşullarda üretilip, özenle ve sevgiyle sofralarınıza ulaştırılır. Yüksek düzeyde vitamin ve mineral içerir. Kalsiyum, demir, sodyum, magnezyum gibi minerallerin yanı sıra A, D ve E vitaminleri açısından da zengindir. Zengin içeriği ve yüksek besin değeri ile en değerli zeytin çeşididir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.