The Mill

The Mill Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 350 g Cam Kavanoz - Çekirdekli - Salamura - Vitamince Zengin

Ürün Kodu : THEMILL.0216
Fiyat :
18,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • KAYNAK: Yeşil zeytin, tuz ve limonun mükemmel uyumu ile The Mill Kırma Yeşil Zeytin üretilir. Kuzey Ege Bölgesi’nden gelen yeşil zeytinler içeriğindeki yüksek besleyici öğeler, polifenoller ve antioksidan özelliği sebebiyle tüm dünyada büyük bir rağbet görmektedir.
  KALİTE: Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki verimli topraklarında yetişen zeytinler dikkatli bir şekilde toplanır ve sofranıza ulaştırılır.
  AROMA, KULLANIM: The Mill Kırma Yeşil Zeytin, ekşimsi ve tuzlu tadı ile kırmızı biberin aromasını içine alan oldukça karakteristik ve leziz bir üründür. The Mill Kırma Yeşil Zeytin’i kahvaltılarda, salatalarda veya diyet yemeklerinin yanında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda vegan beslenenler için uygun bir üründür.
  FAYDALARI: The Mill Kırma Yeşil Zeytin, tekli doymamış yağ asitleri bakımından zengin olup, karbonhidrat içeriği düşüktür. Ayrıca çok güçlü bir E vitamini kaynağıdır.
  DOĞAL: The Mill Kırma Yeşil Zeytin hijyenik koşullar altında üretildiğinden dolayı, içerisindeki vitaminleri, mineralleri ve antioksidan özelliğini korumaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.