Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

The Mill Kırma Yeşil Zeytin 350 gr Cam Kavanoz

72,00 TL
61,20 TL
%15 İndirim
Daha Fazla Zeytin
Seçiniz :

The Mill Kırma Yeşil Zeytin 350 g Cam Kavanoz - Süzme Ağırlık: 200 g - 4XL (141-160 adet/kg) - Çekirdekli - Salamura - Kuzey Ege Bölgesi - Vitamin, Mineral ve Antioksidanca Zengin - Veganlara Uygun

KAYNAK: Yeşil zeytin, tuz ve limonun muhteşem uyumu. Kuzey Ege Bölgesi'nden gelen yeşil zeytinler, yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Polifenoller ve antioksidanlar açısından zengindir.

KALİTE: Türkiye'nin Kuzey Ege kıyılarının bereketli topraklarında yetişen özel zeytinler özenle toplanır, hijyenik koşullarda üretilir ve sofralarınıza ulaştırılır.

LEZZET & KULLANIM: The Mill Kırma Yeşil Zeytin, tuzlu ve ekşi tadı ile karakteristik bir tada sahiptir. Yeşil zeytini kahvaltıda, salatalarınıza sos olarak veya sağlıklı beslenmenizde ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.

DOĞAL: The Mill Kırma Yeşil Zeytin, hijyenik koşullarda doğal olarak üretildiği için vitamin, mineral ve antioksidan özellikleri korunur.

Yeşil zeytin, tuz ve limonun muhteşem uyumu. Kuzey Ege Bölgesi'nden gelen yeşil zeytinler, yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Polifenoller ve antioksidanlar açısından zengindirler. Türkiye'nin Kuzey Ege kıyılarının bereketli topraklarında yetişen özel zeytinleri hijyenik koşullarda toplayıp üretiyor, özenle sofralarınıza ulaştırıyoruz. The Mill Kırma Yeşil Zeytin'i vitamin, mineral ve antioksidan özelliklerini koruyarak, doğal ve yüksek hijyenik koşullarda üretiyoruz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.