100tlveüzeri.png (33 KB)
Sırala
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2

Zeytinyağı

 Geçmişten günümüze birçok kişi tarafından şifa kaynağı olarak adlandırılan zeytinyağının, cilt sağlığından kansere, diyabetten alzheimer hastalığına kadar birçok faydası bulunmaktadır.  İnsanların daha sağlıklı yaşam sürdürebilmeleri için gerekli olan vitaminleri içerisinde barındıran zeytinyağı,  gündelik yaşama da katkı sağlamaktadır.

Zeytinyağı Fiyatları 

Temiz ve sağlıklı ortamlarda üretilen ve birçok çeşidi bulunan zeytinyağlarımız , her kesim tarafından talep görmektedir. Ürünün fiyatı, zeytinin türüne, yetişme koşuluna, üretim tekniklerine göre değişim göstermektedir.  Zeytinyağı çeşitleri arasında Natürel zeytinyağı, riviera zeytinyağı ve rafine zeytinyağı bulunmaktadır.  Bu zeytinyağlarının fiyat aralığı 40 tl' den başlayıp 600 tl' ye kadar değişim göstermektedir. En uygun fiyat ve kaliteli zeytinyağlarını burada bulabilirsiniz.

Zeytinyağı Faydaları

Yüzyıllardır birçok hastalığa faydası olan, çoğu kadının güzellik iksiri zeytinyağının faydaları saymakla bitmez.  Doğal olarak üretilen zeytinyağının cilt problemlerine iyi geldiği, oluşan egzamaları ve sivilceleri yok ettiği kanıtlanmıştır. Zeytinyağı güneşten gelen zararları ışınlara karşı da cildimizi korur.  Zeytinyağları birçok kozmetik markalarının bir numaralı tercihi.  İçinde bulundurduğu vitaminler sayesinde ciltteki bütün sorunlara kesin çözüm sunuyor.  Kuru saçlardan şikayetçiyseniz ilk adım olarak zeytinyağlı şampuanlar tercih etmelisiniz. İçindeki vitaminler sayesinde istediğiniz parlak saçlara kavuşabilirsiniz. Zeytinyağının bir diğer faydası kanser riskini azaltması. Günümüzde her 10 kişiden 5'i kanser ile mücadele etmektedir. Bu yüzden zeytinyağı birçok doktorun öneri listesinde yer almaktadır. Zeytinyağı aynı zamanda harika bir antioksidan özelliğine sahiptir. Yani vücutta bulunan zararlı etmenlerin uzaklaştırılmasını sağlar. Birçok kişinin ortak problemine kesin çözüm sunan zeytinyağı, aç karnına içildiği takdirde kilo kaybına neden olur Sağlıklı kilo vermek isteyenler için bir numaralı çözüm zeytinyağıdır.

Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Soğuk sıkım zeytinyağı tek bahçeden, erken hasat zeytinin yere düşmeden,  beklemeden toplanarak taş değirmende çekirdekleri ile birlikte öğütülerek,  daha sonra hasır çuvallarda ezildiği bir yöntemdir. Soğuk sıkım zeytinyağları, Türkiye'nin en iyi 10 zeytinyağı arasına girmektedir. Soğuk sıkım zeytinyağları 100 tl'den başlayıp 250 tl'ye kadar değişiklik göstermektedir. Diğer zeytinyağlara göre fiyatının yüksek olmasının sebebi ise kalitesidir.  Soğuk sızma zeytinyağı içerisindeki bileşenlerle vücut sağlığını korumaktadır. Çocuklara içirilmesi önerilen soğuk sıkım zeytinyağları büyük rağbet görmektedir.

Sızma Zeytinyağı Fiyatları 

 Zeytinyağlarımız hem sağlığı korumak hem de bütçesine dikkat etmek isteyen insanların tek adresi.  Sızma zeytinyağı fiyatlarımız 22 TL ve 120 TL arasında değişim göstermektedir. Çeşitli fiyat aralıklarına sahip sızma zeytinyağı, birçok ev kadının tercihi.  Şahane yemeklerin püf noktası sızma zeytinyağlarına ulaşmak artık zor değil.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.