Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Riccolivo Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml Cam Şişe

Yorum Yap
Yorumlar (6)
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
326,10 TL
Seçiniz :

Riccolivo Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml Cam Şişe - Erken Hasat - Soğuk Sıkım -  Asitlik %0.3-0.6 - Yüksek Fenolik - Vegan - Tek Orijinli 

LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. Riccolivo Premium %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi ve terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.

%100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Kaz Dağları’nda yetişen zeytin ağaçlarından olgunlaşmamış fakat yüksek polifenol içeriğinden dolayı antioksidan özelliklere sahip yeşil zeytinler el ile hasat edilir. Yüksek iyotlu deniz esintileri ile zengin ve verimli topraklara sahip olan Kaz Dağları, oksijen oranının en yüksek olduğu noktalardan biri olarak tüm dünyada ünlüdür.

HIZLI SOĞUK SIKIM: Premium kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde soğuk sıkım tesislerine getirilir. Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, zeytinin içeriğindeki E vitamini, K vitamini ve polifenoller gibi bileşenleri korumak için soğuk sıkım işlemi ile elde edilir.

RICCOLIVO SERTİFİKALIDIR: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı üretiminin her aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilmekte ve onaylanmaktadır.

ÖDÜLLER: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, 2022 Terraolivo Akdeniz Uluslararası Zeytinyağı Yarışması'nda Prestij Altın Ödülü'nü kazanarak uluslararası pazarda kalitesini gösterdi.


zeytinyagı.jpg (335 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.