Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı Sprey Şişe 100 ml

57,50 TL
Daha Fazla Sızma Zeytinyağı

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı Sprey Şişe 100 ml - Masaj Yağı Olarak Kullanılabilir - Cilde Faydalıdır - Mutfakta Pratik Kullanım - Nemlendirme İçin Mükemmel Seçim

MASAJ YAĞI: Cilt tipiniz ne olursa olsun, cildinizi nemlendirmek ve temizlemek için natürel sızma zeytinyağı kullanabilirsiniz. Zeytinyağını vücudunuza masaj yaparak kullanabilir, vücudunuzu doğal bir şekilde rahatlatabilirsiniz.

SAĞLIKLI: Bol miktarda kanıt, zeytinyağının birçok yönden sağlıklı olduğunu gösterir. Zeytinyağı, yüksek düzeyde tekli doymamış yağ ve önemli miktarda E ve K vitamini içerir. Natürel sızma zeytinyağı ayrıca, bazıları sağlık açısından çok yararlı olan antioksidanlarla doludur. Zeytinyağı, iltihapla savaşmaya yardımcı olabilecek oleik asit ve antioksidanlar içerir. Bunlar zeytinyağının sağlığa yararlı olmasının nedenlerinden bazılarıdır.

MUTFAKTA PRATİK KULLANIM: Sprey şişesi ile The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı'nı mutfakta kullanmak çok pratiktir. Salatalarınıza, mezelerinize veya ana yemeklerinize hafifçe serpebilir, son derece sağlıklı olan bu yağın lezzetinden de faydalanabilirsiniz.

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, sprey şişelerde satışa sunulan, birçok amaç için kullanılabilen çok yönlü bir yağdır. Cilt tipiniz ne olursa olsun sızma zeytinyağını cildinizi nemlendirmek ve temizlemek için kullanabilirsiniz. Zeytinyağını vücudunuza masaj yaparak kullanabilir, vücudunuzu doğal bir şekilde rahatlatabilirsiniz. Sprey şişesi ile The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı'nı mutfakta kullanmak çok pratiktir. Salatalarınıza, mezelerinize veya ana yemeklerinize hafifçe serpebilir, son derece sağlıklı olan bu yağın lezzetinden de faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.