The Mill

The Mill Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml - Soğuk Sıkım - %100 Doğal - Salata ve Yemeklere Uygun

Ürün Kodu : THEMILL.0042
Fiyat :
48,38 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • LEZZET, KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi, terbiye hazırlama kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur. Zeytinyağı, doğal olarak karbonhidrat, kolesterol ve trans yağ içermediğinden dolayı kardiyovasküler hastalıklar ve genel sağlık üzerine iyileştirici etkilere sahiptir.

  %100 Naturel Sızma Zeytinyağı: Kuzey Ege Bölgesi’nde yetişen zeytin ağaçlarından yüksek polifenol içeriğinden dolayı güçlü antioksidan özelliklere sahip zeytinler el ile hasat edilir. Bölgedeki zeytin ağaçlarının fenolik asitler ve Vitamin E gibi bileşikler bakımından zengin olması sebebiyle, The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı sağlığımız üzerinde olumlu etkiler gösterir.

  Hızlı Soğuk Sıkım: Üstün kalitede naturel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde zeytin işleme tesislerine getirilir. Böylece istenmeyen aroma, koku ve bozulmalar önlenmiş olur. The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı’nın üretimi sırasında kimyasal maddeler veya ısıl işlem uygulanmadığı için Vitamin E, Vitamin K ve fenolik bileşikler başta olmak üzere besleyici değeri, orjinal lezzeti ve aroması korunur.

  The MILL SERTİFİKALIDIR: The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı üretiminin her bir aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilerek onaylanmaktadır.

  ÖDÜLLER: The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı, 2021'de International Taste Institute Brüksel’den ÜSTÜN 3 YILDIZLI LEZZET ÖDÜLÜ’nü kazanmıştır. Uzman jüri üyeleri tarafından The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı aroması, keskinliği ve lezzetiyle oldukça beğeni almıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.