Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Natürel Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı 500 ml Cam Şişe

Yorum Yap
Yorumlar (3)
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
269,10 TL
Seçiniz :

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml Cam Şişe - Soğuk Sıkım - %100 Doğal - Uluslararası Lezzet Enstitüsü 2022 Yılı Üstün 3 Yıldız Lezzet Ödülü - Salata ve Yemeklere Uygun - Asitlik ≤%0,8 - Vegan

LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi, terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.

%100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı için zeytinler Ege bölgesi'nden toplanır. Ege Bölgesi'ndeki zeytinler fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini açısından zengindir. E vitamini antioksidan özellikleriyle bilinir.

HIZLI SOĞUK SIKIM: Üstün kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde zeytin işleme tesislerine getirilir. Böylece istenmeyen aroma, koku ve bozulmalar önlenmiş olur. The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı’nın üretimi sırasında kimyasal maddeler veya ısıl işlem uygulanmadığı için Vitamin E, Vitamin K ve fenolik bileşikler başta olmak üzere besleyici değeri, orijinal lezzeti ve aroması korunur.

THE MILL SERTİFİKALIDIR: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı üretiminin her bir aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilerek onaylanmaktadır.

ÖDÜLLER: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı, 2022'de International Taste Institute Brüksel’de ÜSTÜN 3 YILDIZLI LEZZET ÖDÜLÜ’nü kazanmıştır. Uzman jüri üyeleri tarafından The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı aroması, keskinliği ve lezzetiyle oldukça beğeni almıştır.

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, Kuzey Ege Bölgesi'nin antioksidan ve polifenoller açısından zengin zeytin ağaçlarından üretilir. Zeytinler özenle toplanır ve zeytinlerin sağlıklı içeriği korunabilsin diye soğuk sıkım yapılır. The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, bu bölgedeki zeytinlerin fenolik asit bileşenleri ve antioksidan özelliği ile bilinen E Vitamini açısından zengin olması nedeniyle sağlığınız için oldukça faydalıdır. The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, ağızda ve boğazda acı, hafif ve taze bir tat bırakır ve bu, sızma zeytinyağının kalitesinin ve güçlü oksidatif stabilitenin bir işaretidir. The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, salatalar veya soslar, marineler, ve yemeklere serpiştirme ve baharatlı dip sosları hazırlama için idealdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.