100tlveüzeri.png (33 KB)
Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı, kayıtlara göre bilinen en eski bitkisel yağ kaynağıdır. Hindistan cevizi yağı yenebilir bir yağ türüdür. Yemeklerde kullanıma uygun olan hindistan cevizi yağı, saç ve cilt bakımına olan yararları ile de biliniyor. Hindistan cevizi yağı ısındığında özelliğini kaybetmediği için diğer doğal yağlara göre oldukça sağlıklıdır. Kozmetik sektörünün en çok tercih ettiği yağ olan hindistan cevizi yağı, birçok alanda kullanıma uygundur. Hindistan cevizi yağı, kimyasal işlem görmeden, %100 saf, doğal olarak sunulur.

Hindistan Cevizi Yağı Fiyatları

Hindistan cevizi yağı, birçok farklı alanda kullanıma uygundur. Oldukça fazla talep gören hindistan cevizi yağı, miktarına, kullanılan yöntemlere göre değişiklik gösterebilir. Hindistan cevizi yağı fiyatları bakımından oldukça hesaplı olup, sağlıklı yaşamak isteyen kişilere bütçe desteği sağlamaktadır. Hindistan cevizi yağı fiyatları,  39,90 TL ile 99,90 TL arasında değişim göstermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hindistan cevizi yağı her bütçeye uygun oluşu ile tercihler arasında. Uygun fiyatlı hindistan cevizi yağı arıyorsanız, soğuk sıkım yöntemi ile hazırlanan hindistan cevizi yağlarımızı tercih etmelisiniz.

Hindistan Cevizi Yağı Faydaları

Hindistan cevizi yağı sağladığı faydalar nedeniyle oldukça popülerdir. Hindistan cevizi yağı faydaları nelerdir? Yemeklerin vazgeçilmez parçası hindistan cevizi yağı, yemeklere kattığı lezzet ile birçok kişinin tercihi. Bu yağ ile yapılan atıştırmalıklar sağlıklı ve daha az kalorili olduğu için tercihlerinizin başına koymalısınız. Sabahları güne daha sağlıklı başlamak istemez misiniz? Krep, pancake ve omlet kahvaltıların vazgeçilmez yiyecekleri ve bunları daha az kalorili ve sağlıklı yapmak mümkün. Sağlıklı pancake, krep yapmak istiyorsanız, hindistan cevizi yağı kullanmalısınız. Hindistan cevizi yağını salatalarda, kurabiyelerde, çikolata yapımında kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı faydaları saymakla bitmez . Hindistan cevizi yağını kahve ve çaylarınızda kulllanabilirsiniz. Kahve ve çayınızdaki mükemmel tadı hemen anlayacaksınız. Hindistan cevizi yağı içindeki laurik asitler sayesinde doğal deodorant olarak kullanılır. Hindistan cevizi yağı bebeklerde oluşan pişiklere kesin çözüm sunuyor. Güneş kremlerinin içeriğinde sıkça yer alan hindistan cevizi yağı, güneş yanıklarına karşı koruyucu etkiye sahiptir. Hindistan cevizi yağı, kalp sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olan HDL kolesterol (iyi kolesterol) seviyesini artırmaya yardımcı olur. Hindistan cevizi yağı antibakteriyel özelliğine sahiptir. Bu özelliğinden dolayı ağız kokusuna sağlığı fayda ile bilinir. Bu yağın faydalarından biri de kadınların kabusu haline gelen makyaj fırçası temizliğine olan faydası, hindistan cevizi yağı sayesinde artık çok kolay. Suyun içine damlattığınız hindistan cevizi sayesinde makyaj fırçası temizliği daha kolay ve sağlıklı olucaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.