The Mill

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin 700 gr Cam Kavanoz - Vitamince Zengin - Salamura - Çekirdekli

Ürün Kodu : THEMILL.0099
Fiyat :
24,75 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin 700 gr

  The Mill zeytinlerinin tümü Ege bölgemizde yetişir. The Mill yeşil zeytinleri çoğrafı koşulları, hava ve toprak kalitesi sofralık zeytine  en uygun bölge olan Aydın zeytinidir.

  The Mill yeşil zeytinleri burada ilk olarak ağaçta olgunlaşmaya başlar. Önce yeşil ve sert olan zeytin ekim ayı başlarında yavaş yavaş limon sarısına döner. Bu evrede zeytinlerimiz çiftçi ailelere mensup teyzelerimiz ve amcalarımızın toprak kokan elleriyle toplanır.

  Daha sonra boyutlarına göre ayrılan zeytinlerimiz biberli, kırma, kokteyl vb. çeşidine göre gerekli işlemlere tabii tutulmak üzere üretim yolculuğuna devam eder.

  Zeytinde kanseri karşı bir çok maddenin yanı sıra A, D, E ve K vitaminleri mevcuttur. Zeytin insan hücrelerinin yenilenmesine, yaşlanmanın geçikmesine, beyin fonksiyonları üzerindeki yıpratıcı etkilerinin azalmasına ve cildin güzelleşmesine yardımcı olur. Haricen kullanıldığında saça parlaklık kazandırır. Zeytin mide asitliğinin azalmasına katkı sağlar, gastrite karşı savunmaya yardımcı olur. İçeriğindeki vitaminler çocuklarda kemik ve diş gelişimine katkı sağlar, yaşlılarda kemik erimesinin azaltılmasına destek olur.

  İçindekiler: Bütün Yeşil Zeytin, Su, Tuz, Ayçiçek Yağı, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit, Laktik Asit), Antioksidanlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.