Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin 700 gr Cam Kavanoz

92,50 TL
Daha Fazla Zeytin
Seçiniz :

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin 700 g Cam Kavanoz - Süzme Ağırlık: 400 g - 6XL-5XL (111-140 adet/kg) - Çekirdekli - Salamura - Kuzey Ege Bölgesi - Antioksidanca Zengin - Yüksek Miktarda E vitamini

KAYNAK: Yeşil zeytin ve tuzun muhteşem birleşimi. Kuzey Ege Bölgesi'nden gelen yeşil zeytinler, yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Polifenoller ve antioksidanlar açısından zengindir.

KALİTE: Türkiye'nin Kuzey Ege kıyılarının bereketli topraklarında yetişen özel zeytinler özenle toplanır, hijyenik koşullarda üretilir ve özenle ve sevgiyle sofralarınıza ulaştırılır.

LEZZET & KULLANIM: The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, tuzlu ve ekşi tadı ile karakteristik bir tada sahiptir. Yeşil zeytini kahvaltıda, salatalarınıza sos olarak veya sağlıklı beslenmenizde ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.

DOĞAL: The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, hijyenik koşullarda üretildiğinden vitamin, mineral ve antioksidan özelliklerini korur.

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin; yeşil zeytin, tuz ve limonun harika bir birleşimidir. Kuzey Ege Bölgesi'nden gelen yeşil zeytinler, yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Polifenoller ve antioksidanlar açısından zengindir. Türkiye'nin Kuzey Ege kıyılarının verimli topraklarında yetişen özel zeytinler özenle toplanır, yüksek hijyenik koşullarda üretilir ve özenle sofralarınıza ulaştırılır. The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, hijyenik koşullarda üretilerek vitamin, mineral ve antioksidan özellikleri korunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.