The Mill

The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytin 300 g Cam Kavanoz - Çekirdekli - Salamura - Pastörize

Ürün Kodu : THEMILL.0209
Fiyat :
22,05 TL
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar
  • KAYNAK: The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytini, Yunanistan’ın Peloponnese’deki Kalamata Bölgesi’nde yetişen besleyici değeri ve yüksek yağ içeriği ile dünyada büyük bir rağbet gören Kalamata zeytinlerinden üretilmektedir. 3.500 yıllık tarihe sahip olan Kalamata zeytin ağaçları, diğer zeytin ağaçlarına göre daha büyük yapraklara sahip olduğu için daha fazla gün ışığını emerek, zeytinlerin besleyicilik değeri arttırır.
    KALİTE: The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytini herhangi koruyucu veya katkı maddesi içermemektedir. Kalamata zeytini olgunlaştıktan sonra, özel zeytin havuzlarında bekletilir, daha sonra herhangi bir kimyasal ilave edilmeden hijyenik koşullar altında paketlenir.
    AROMA & KULLANIM: The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytin, Kalamata zeytin ağaçlarının benzersiz özelliklerinden dolayı karakteristik bir aromaya sahiptir. Dünyanın en seçkin lezzetlerinden biri olarak kabul edilen The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytinleri ile yemek kültürünüze özel bir yorum katabilirsiniz. The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytin’i kahvaltıda, salatalarda, sandviçlerde veya ara öğün olarak atıştırmalıklarınızın yanında tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.
    YARARLARI: The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytini yüksek miktarda vitamin ve mineral içermektedir. Vitamin A, D ve E’yi içeren Kalamata zeytini, ayrıca kalsiyum, demir, sodyum ve magnezyum gibi mineralleri de içererek, en kıymetli zeytin çeşitlerinden biri olarak adlandırılabilir. DOĞAL: The Mill Gurme Yeşil Kalamata Zeytini hijyenik koşullar altında doğal olarak üretildiği için içerisindeki vitaminleri, mineralleri ve antioksidan özelliğini korumaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.