The Mill

The Mill Naturel Siyah Zeytin (S-XS) 450 g Cam Kavanoz - GDO'suz - Etli - Lezzetli - Sağlıklı

Ürün Kodu : THEMILL.0098
Fiyat :
22,80 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Doğal Yağlı Salamura Siyah Zeytin 450 gr

  The Mill zeytinlerinin tümü Ege bölgemizde yetişir. The Mill siyah zeytinleri coğrafi koşulları, hava ve toprak kalitesi sofralık zeytine en uygun bölge olan İznik zeytinidir.

  The Mill Siyah Salamura zeytinleri burada çiftçi ailelere mensup teyzelerimiz ve amcalarımızın toprak kokan elleriyle toplanır. Daha sonra geleneksel yöntemlerle salamura suyunda uykuya yatırılarak tatlandırılır. 6- 8 ay sonra tam zamanında havuzlardan alınıp yağ ilave edilerek yemeğe hazır hale getirilir.

  Zeytinde kanseri karşı bir çok maddenin yanı sıra A, D, E ve K vitaminleri mevcuttur. Zeytin insan hücrelerinin yenilenmesine, yaşlanmanın geçikmesine, beyin fonksiyonları üzerindeki yıpratıcı etkilerinin azalmasına ve cildin güzelleşmesine yardımcı olur. Haricen kullanıldığında saça parlaklık kazandırır. Zeytin mide asitliğinin azalmasına katkı sağlar, gastrite karşı savunmaya yardımcı olur. İçeriğindeki vitaminler çocuklarda kemik ve diş gelişimine katkı sağlar, yaşlılarda kemik erimesinin azaltılmasına destek olur.

  İçindekiler: Bütün Siyah Zeytin, Tuz, Mısır Yağı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.