The Mill

The Mill Naturel Siyah Zeytin (S-XS) 200 g Cam Kavanoz - GDO'suz - Etli - Lezzetli - Sağlıklı

Ürün Kodu : THEMILL.0217
Fiyat :
15,75 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • KAYNAK: Kuzey Ege Bölgesi’nden gelen yüksek besleyicilik değerine sahip Gemlik Türü Zeytinleri, tuz ve mısır yağının doğal olarak birleştirilmesi ile The Mill Naturel Siyah Zeytin üretilmektedir. Diğer zeytinlerden farklı olarak kendine özgü lezzet ve boyutlara sahiptir.
  KALİTE: Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki verimli topraklarında yetişen zeytinler dikkatli bir şekilde toplanır ve herhangi bir kimyasal koruyucu ilave edilmeden sofranıza ulaştırılır.
  AROMA, KULLANIM: The Mill Naturel Fermente Siyah Zeytin, tuzlu ve ekşi aroması ile karakteristik lezzete sahiptir. The Mill Naturel Siyah Zeytin’i kahvaltıda, salatalarda veya sağlıklı yemeklerinizin yanında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.
  FAYDALARI: The Mill Naturel Fermente Siyah Zeytin, içeriğinde yer alan tekli doymamış yağ asitleri ile kolesterolün düşürülmesine katkı sağlarken, aynı zamanda Vitamin E bakımından zengin olduğu için yüksek antioksidan kapasiteye sahiptir.
  DOĞAL: The Mill Naturel Fermente Siyah Zeytin hijyenik koşullar altında fermente edilir, böylece zeytinin vitamin, mineral ve antioksidan özellikleri korunmuş olur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.