Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

The Mill Fit Siyah Zeytin 350 gr Cam Kavanoz

68,90 TL
58,56 TL
%15 İndirim
Daha Fazla Zeytin
Seçiniz :

The Mill Fit Siyah Zeytin 350 g Cam Kavanoz - Süzme Ağırlık: 200 g - Maks. %2 Tuz - Çekirdekli - Kendi Salamurasında - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri

MAKS. %2 TUZ: Hem doyasıya zeytin yemek hem de tükettiğiniz tuz miktarını en aza indirmek istiyorsanız The Mill Fit Black Olive tam size göre. Ürünümüzün maksimum tuz oranı %2'dir.

KAYNAK: Kuzey Ege Bölgesi'ndeki zeytinlerden üretilen The Mill Fit Siyah Zeytin, fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini yönünden zengindir. E vitamini antioksidan özelliği ile bilinir.

NASIL TÜKETİLİR: The Mill Fit Siyah Zeytin'i, üzerine zeytinyağı dökerek, çeşitli baharatlar ekleyerek ve limon sıkarak kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz. The Mill Fit Siyah Zeytin ile piyaz ve salata yapabilir, zeytin içeren tariflere lezzet katabilirsiniz.

KENDİ SALAMURASINDA: Kendi salamurasında paketlenmiştir. Zeytin salamurası tuz, sirke ve su karışımıdır, ancak bu karışım zeytinle marine edildiğinden zengin ve lezzetli, harika bir zeytin aroması alır.

Hem zeytinin lezzetini tatmak hem de tükettiğiniz tuz miktarını minimuma indirmek istiyorsanız The Mill Fit Siyah Zeytin tam size göre. Ürünümüzün maksimum tuz oranı %2'dir. Kuzey Ege Bölgesi'ndeki zeytinlerden üretilen The Mill Fit Siyah Zeytin, fenolik asit bileşenleri ile süslenmiş ve E vitamini yönünden zengindir. E vitamini antioksidan özelliği ile bilinir. The Mill Fit Siyah Zeytin'i, üzerine zeytinyağı dökerek, çeşitli baharatlar ekleyerek ve limon sıkarak kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz. The Mill Fit Siyah Zeytin ile piyaz ve salata yapabilir, zeytin içeren tariflere lezzet katabilirsiniz. Kendi salamurasında paketlenmiştir. Zeytin salamurası tuz, sirke ve su karışımıdır, ancak zeytinler marine edildiğinden bu sıvı, harika zengin ve lezzetli zeytin aroması alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.