The Mill

The Mill Gurme Biber Salçası 750 g Cam Kavanoz - Katkı Maddesi İçermez - Doğal - Vegan - Pastörize

Ürün Kodu : THEMILL.0107
Fiyat :
56,50 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Gurme Tatlı Biber Salçası 750 gr

  Doğallığı özenle korunmuş kırmızı kapya biberleri, eser miktarda tuz ile bir araya getirildikten sonra üstün hijyen koşulları altında yalnızca güneş ışığına maruz bırakılarak kurutulmuştur.

  Sadece mevsiminde toplanan yaz biberleri, The Mill Biber Salçası uzmanlığıyla sofranıza geldi. Her bir tanesi özenle seçilen etli kapya biberlerimiz, eser miktarda tuz ile bir araya getirildi ve yalnızca güneş ışığı yardımıyla kurutuldu.

  Tamamı elle toplanan ve bahçe ürünü olan kapya cinsi etli biberlerimiz, hiçbir kimyasal işleme maruz bırakılmadan yalnızca doğal yöntemlerle yeme olgunluğuna getirilir. Üstün hijyen koşulları altında çekirdeklerinden ayrıştırılır, doğranır ve kurutulduktan sonra salça formuna ulaşması için sabırla bekletilir. Yapay aroma ve renklendirici içermemektedir.

  Tamamen doğal yöntemlerle işlendiği için tazeliği korunurken besleyici etkisi yükseltilmiştir. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. The Mill uzman ekipleri tarafından uygun ortam koşulları gözetilerek üretilmiştir. Doğal olmasına rağmen yalnızca güneş ışığıyla kurutulduğu için uzun süre bozulmadan kalabilir.

  Parlak açık kırmızı rengini, mevsiminde toplanan doğal bahçe biberlerinden almaktadır. Arnas Tarım garantisiyle yapılan üretimimizin her bir basamağında doğaya saygı ilkesi benimsenmiştir.

  Besin değerini kaybetmeden sofranıza ulaşan The Mill Biber Salçası, hem sağlığınıza hem de yemeklerinize ayrıcalıklar sunacaktır. Kokusu, kıvamı ve tadıyla geleneksel salça lezzetinin en doğal halidir.

  İçindekiler;

  Kırmızı etli kapya biberi, eser miktarda tuz. Briks değeri: %28.

  Kullanım şekilleri (nerelerde nasıl kullanılabilir)

  Ekolojik tarım alanlarında yetiştirilen yaz biberleriyle hazırlanmış The Mill Biber Salçası ile eşsiz gurme deneyimini öğünlerinize taşımaya hazır mısınız?

  Kokusu, kıvamı ve benzersiz lezzetiyle tüm sulu yemek çeşitlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. İlaçlama işlemi görmeyen etli kapya biberlerinden en doğal yöntemlerle üretildiği için sadece ekmek üzerine sürerek tüketebilir ya da zeytinyağı, ceviz ve kekik ile harmanlayarak benzersiz kahvaltı sosları hazırlayabilirsiniz.

  Köy lezzetlerini özleyenler için tüm menemen çeşitlerinde ilave lezzet olarak kullanılabilir. 

  The Mill Biber Salçası ile makarnalarınız için farklı soslar hazırlayabilir ve yoğurtla tüketilen tüm hamur işlerinin üzerine lezzet arttırıcı olarak ekleyebilirsiniz.

  Yoğurt ile karıştırarak beyaz etlerinizi marina edebilir ve mangal tadında lezzetler keşfedebilirsiniz.

  İçli köfte, çiğ köfte, kurutulmuş dolma ve cevizli ezme gibi yöresel lezzetlerde güvenle kullanabilirsiniz.

  Kısır, İzmir usulü salçalı köfte, köy tarhanası ve sebzeli bulgur pilavının olmazsa olmazıdır.

  Pizza tabanlarına lezzet arttırıcı soslar hazırlayabilirsiniz.

  Sağlığa faydalı olan yönleri. (içerdiği vitaminler, bu vitaminlerin bize sağladığı yararlar vs.)

  Araştırmalara göre tüm biber çeşitleri içinde vitamin, mineral ve anti-oksidan açısından en zengin olanı etli kırmızı kapya biberidir. Doğallığı özenle korunarak sofranıza sunulan The Mill Biber Salçası sadece yemeklerinize lezzet katmaz aynı zamanda da vücudunuz için muhteşem yararlar sağlar.

  İçerdiği yüksek orandaki likopen sayesinde kanseri önlemede ve kanserle mücadelede en büyük destekleyicilerden biridir.

  Turunçgillerin sağladığı C vitamininin yaklaşık iki katını tek seferde karşılar. Özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine destek verir. 

  A, B, C ve E vitaminlerinin yanı sıra bağışıklık üzerinde etkili olan potasyum içermektedir.

  Kalp hastalıklarının önlenmesinde ve metabolizmanın dengelenmesinde iyi bir destekleyicidir.

  Kilo alımını azaltmaya ve kolesterolü düzenlemeye yardımcıdır.

  E vitamini ile cilde yenilik kazandırırken, hücresel düzeyde yapım ve onarıma destek verir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.