Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Tatlı Biber Salçası 750 g Cam Kavanoz

147,00 TL
Daha Fazla Gurme Ürün

The Mill Gurme Tatlı Biber Salçası 750 g Cam Kavanoz - Kimyasal Madde İçermez - Pişirmeye Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Lezzet Arttırıcı - Pastörize - Vitamince Zengin - Veganlara Uygun

KULLANIM: The Mill Gurme Biber Salçası her çeşit yemek içinde tüketilebilir. Ayrıca sos olarak makarna ve pizzada kullanılabileceği gibi, hamur işleri ve atıştırmalıklara eklenerek tüketilebilir. The Mill Gurme Biber Salçası tüketime hazır ürün grubundan olduğu için, her yerde ve her zaman servis edilebilir.

DOĞAL & SAĞLIKLI: The Mill Gurme Biber Salçası, yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da kimyasal madde içermeyen, bahçeden özenle toplanan kapya biberlerinin doğal olarak işlenmesi ile üretilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez.

GURMELER VE VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece kırmızı kapya biber ve tuz içerdiğinden dolayı vejetaryenler ve veganlar güven içinde biber salçamızı tüketebilir.

KALİTE: The Mill Gurme Biber Salçası özenle seçilen kapya biberlerinden elde edilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. The Mill Gurme Biber Salçası herhangi bir kıvam arttırıcı, renklendirici veya yapay tatlandırıcı içermez.

The Mill Gurme Biber Salçası, elle toplanmış bahçe biberleri ile doğal süreçlerde üretilir ve kimyasal, koruyucu, yapay renklendirici ve aroma içermez. Raf ömrü boyunca besin değerlerini korumak için pastörize edilir. The Mill Gurme Biber Salçası, potasyumun yanı sıra A, B ve E vitamini içerir. Turunçgillerin sahip olduğu C vitamini oranından daha fazla C vitaminine sahiptir. The Mill Gurme Biber Salçası tüm öğünlerinizde tüketilebilirsiniz. Makarnanız, pizzanız için soslar hazırlayabilir, tüm hamur işlerine ve atıştırmalıklara ekleyebilirsiniz. Köfte, kuru dolma, ceviz ezmesi gibi yöresel lezzetlerde de kullanılabilirsiniz. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde servis edebilir ve yiyebilirsiniz. Sağlıklı bir ofis atıştırması veya barbekü partisi için lezzetli bir sandviç sosudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.