The Mill

The Mill Gurme Tatlı Biber Salçası 320 g Cam Kavanoz - Kimyasal İçermez - Pastörize - Doğal - Vegan

Ürün Kodu : THEMILL.0207
Fiyat :
29,25 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • KULLANIM: The Mill Gurme Biber Salçası her çeşit yemek içinde tüketilebilir. Ayrıca sos olarak makarna ve pizzada kullanılabileceği gibi, hamur işleri ve atıştırmalıklara eklenerek tüketilebilir. The Mill Gurme Biber Salçası tüketime hazır ürün grubundan olduğu için, her yerde ve her zaman servis edilebilir.
  DOĞAL & SAĞLIKLI: The Mill Gurme Biber Salçası, yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da kimyasal madde içermeyen, bahçeden özenle toplanan Kapya biberlerinin doğal olarak işlenmesi ile üretilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez.
  GURMELER VE VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece kırmızı kapya biber ve tuz içerdiğinden dolayı vejeteryanlar ve veganlar güven içinde domates salçamızı tüketebilir.
  YARARLARI: The Mill Biber Salçası içeriğinde bulunan vitamin A, B, E ve potasyum ile bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkiler oluşturmaktadır. Aynı zamanda kapya biberleri turunçgillerden daha fazla C vitamini içerdiği için cildin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
  KALİTE: The Mill Gurme Biber Salçası özenle seçilen kapya biberlerinden elde edilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. The Mill Gurme Biber Salçası herhangi bir kıvam arttırıcı, renklendirici veya yapay tatlandırıcı içermez.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.