The Soap Factory

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Argan Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g)

Fiyat :
85,90
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Argan Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Vegan - Lüks - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Sıkım - Üstün Cilt Bakımı 

  ARGAN SABUNU: Argan yağı, sadece Fas'ta yetişen Argania Spinosa ağacının çekirdeklerinden üretilen bir tür bitkisel yağdır. Bu ağaçta yetişen meyvelerden çıkarılan özel çekirdekler yağa dönüştürülür. The Soap Factory Argan Sabunu, içeriğindeki doğal özler ve uzman kadromuz tarafından oluşturulan formülü sayesinde hem koruma hem de besleme ve bakım sağlar.

  FAYDALARI: The Soap Factory Argan Sabunu, cilt sağlığı ve sağladığı diğer avantajlar açısından en çok tercih edilen, doğal ve tamamen çevre dostu bir üründür.

  NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifi kullanın.
  Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

  DOĞAL: El yapımı İpek Serisi sabunlar soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunların içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. The Soap Factory Argan Sabunu paraben, SLS, alkol, renklendirici, jelatin veya EO gibi kimyasal katkı maddeleri içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Argan yağı, sadece Fas'ta yetişen Arganio Spinosa ağacının çekirdeklerinden üretilen bir tür bitkisel yağdır. Bu ağaçta yetişen cevizlerden çıkarılan özel çekirdekler yağa dönüştürülür. The Soap Factory Argan Sabunu, içeriğindeki doğal özler ve uzman kadromuz tarafından oluşturulan formülü sayesinde hem koruma hem de besleme ve bakım sağlar. The Soap Factory Argan Sabunu, cilt sağlığı ve sağladığı diğer avantajlar açısından en çok tercih edilen, doğal ve tamamen çevre dostu bir üründür. The Soap Factory İpek Koleksiyon Sabunları soğuk proses yöntemiyle üretilmektedir. Soğuk işlemde sabun içeriğinde vitaminler ve gliserin kaybolmaz. Böylece cilt üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. The Soap Factory Argan Sabunu paraben, SLS, alkol, renklendirici, jelatin veya EO gibi kimyasal katkı maddeleri içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur. Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.