The Soap Factory

The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu 240 g Cam Kavanoz

Fiyat :
66,70
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu 240 g Cam Kavanoz -  Esansiyel Yağ İçeren Mineralce Zengin Banyo Tuzu - Lüks Detoks - Evde Spa Etkisi - Aromaterapi Etkisi

  MELİSA BANYO TUZU: The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu deniz tuzu, İngiliz karbonatı, çeşitli otlar, ölmez çiçekleri ve aromatik yağların karışımıyla hazırlanır. Ölmez çiçekler su ile temas ettiğinde yapraklarını genişletir. Epsom tuzu magnezyum, demir, sülfat, kalsiyum gibi yüksek miktarda mineral içerir.

  KULLANIM: Küveti sıcak suyla doldurun ve The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu'nu ekleyin. Tuzun çözülmesi ve otların demlenmesi için 10 dakika bekleyin. Küvete girin ve keyfini çıkarın.

  KÖTÜ KOKUYA KARŞI: Bir kaba sıcak su doldurunuz. 2-3 yemek kaşığı The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu ekleyin. Ayaklarınızı bu suda 15-30 dakika tutun. Ayaklarınızı kurulayın ve The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile nemlendirin.

  VEGAN & DOĞAL: The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu  doğal ve vegandır. Hayvanlar üzerinde test edilmez ve paraben, parafin, silikon, SLES, SLS ve ALS içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  PROFESYONEL TAVSİYE: İçeriğindeki maddelerden herhangi birine alerjiniz varsa, derin bir yara, iltihap veya cildinizde kesik varsa banyo tuzu kullanmayınız. Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Bu ürün bir ilaç değildir. Gözlerle temasından kaçının.

  The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu, deniz tuzu, İngiliz karbonatı, çeşitli otlar, ölmez çiçekler ve aromatik yağların karışımı ile hazırlanır. Ölmez çiçekler su ile temas ettiğinde taç yapraklarını genişletir. Epsom tuzu magnezyum, demir, sülfat, kalsiyum gibi yüksek miktarda mineral içerir. The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu, keyifli bir banyonun anahtarıdır. İçeriğindeki doğal mucize gliserin ile cildin neme doymasını ve nemin ciltte hapsedilmesini sağlar. The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu %100 doğal ve vegandır. Hayvanlar üzerinde test edilmez ve etanolamin, paraben, parafin, silikon, SLES, SLS ve ALS içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.