The Soap Factory

The Soap Factory Melisa Aromalı Banyo Tuzu 240 GR - Bitkisel - Doğal - Evde Spa

Ürün Kodu : THESOAP.0130
Fiyat :
49,50 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • ​The Soap Factory Melisa Aromalı Banyo Tuzu 240 gr

  Banyo tuzları mineral bakımından zengin tuzlar, aromatik yağlar ve şifalı otlarla hazırlanan rahatlatıcı ve besleyici ürünlerdir. Bu tuzların kullanımı günün yorgunluğunu bedeninizden ve ruhunuzdan atarken, besleyici yağlarla cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlar.

  İçindekiler: Deniz Tuzu. Opsem tuzu. Melisa yağı. Yasemin yağı. Zencefil yağı. Badem yağı. Gliserin. Melisa yaprakları.

  The Soap Factory Banyo Tuzu Özellikleri:

  -% 100 doğaldır.

  -%100 vegandır.

  -Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  -Paraben, SLS, sentetik içermez.

  -Tüm cilt tiplerine uygundur.

  -Banyo tuzlarının rahatlatıcı ve gevşetici etkileri vardır.

  -Deniz tuzu antiseptiktir. Vücuttaki kötü kokuları atar. Peeling etkilidir. Cildi ölü hücrelerden arındırır. Vücutta sivilce ve akne varsa bunların iyileşmesine yardımcı olur. Gözenekleri etkili bir şekilde temizler.

  -Epsom tuzu, magnezyum sülfat sülfür, kükürt ve oksijen ajanlarını içeren cilt sağlığı için çok önemli bir tuzdur.  Kasları rahatlatır. Ayak kokusuna neden olan bakterileri temizlemeye yardımcıdır. Hücreleri yeniler. Doğal anti-aging etkilidir.

  -Kuru melisa yaprakları sıcak küvet suyunda demlenir. Hoş kokusunu ve faydalı özelliklerine suya bırakır.

  -Melisa esansiyel yağı kokusuyla aroma terapi etkisi yaratır. Kaliteli bir uykunun anahtarıdır. Bedenin direncini artırır.  Zihni açar. Bedeni ve ruhu dinlendirir.

  -Diğer besleyici yağlar cildin ihtiyacı olan bakım ve nemi sağlar. *Gliserin suda bekleyen cildin nem kaybını en aza indirir.

  Kullanımı: İstediğiniz miktarda tuzu sıcak su dolu küvete dökün. 10-20 dakika erimesini ve bitkilerin demlenmesini bekleyin. Suda dilediğiniz kadar bekleyebilirsiniz. Durulama yapmadan sudan çıkıp bir havluyla kurunun. İsteğe göre şampuan ve köpük kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.