The Soap Factory

The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı 300 g Cam Kavanoz

Fiyat :
72,06
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı 300 g Cam Kavanoz - %100 Saf, Doğal ve Tüketilebilen Yağ - Vücut Bakımı ve Gıda İçin Uygun - Taze Sıkım - Yüksek Kalite Yağ - Berrak Görüntü - Mükemmel Aroma

  KÖKENİ: The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı Filipinler'den gelir. Yurt dışından getirilen meyveleri soğuk sıkım yöntemiyle Türkiye'deki ISO belgeli tesislerde sıkıyoruz. Daha sonra elde edilen yağı şişeliyoruz.

  SAĞLIKLI: Hindistan cevizi yağı, anne sütünde bol miktarda bulunan laurik asit ve antioksidan polifenoller açısından zengin mucizevi bir içeriğe sahiptir. Tamamen saf, doğal ve yemeklik bir yağdır. Bu doğal ve faydalı yağ bol miktarda amino asit, vitamin ve mineral içerir. The Soap Factory'nin soğuk sıkım yöntemi bu faydaların en üst düzeyde korunmasını sağlar.

  KULLANIM: Saç ve cilt bakımında güvenle kullanılabilir. Ayrıca tatlılarınıza ve yemeklerinize ekleyerek tariflerinize lezzet katabilirsiniz.

  DOĞAL MAKYAJ TEMİZLEYİCİ: Makyaj temizlemede kullanılabilir. Tamamen doğal bir üründür. En yoğun makyaj ve suya dayanıklı makyaj ürünlerinin çıkarılmasında bile etkilidir. Makyajınızı temizlemek için temizleme pedine biraz The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı sürün ve tüm cildinizi temizleyin. Göz makyajının çıkarılması için de kullanılabilir. Kuru, hassas, karma ve yağlı tüm cilt tipleri için uygundur.

  TIRNAK BAKIMI: Tırnak bakım yağı olarak kullanıldığında tırnak batmasına ve cilt sertleşmesine iyi gelir. Manikürden önce tırnaklarınızı yumuşatmak için bu yağla ovun.

  LEZZETLİ VEGAN SMOOTHIE: Bir çorba kaşığı The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı, 1 bardak çilek (veya çilek, ahududu ve yaban mersini karışımı), 1 bardak şekersiz badem sütü ve 5 küp buzu blendardan geçirin ve karışımı bardağınıza dökün. Afiyet olsun!

  The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı, Filipinler'den gelmektedir. Yurt dışından getirilen meyveleri soğuk sıkım yöntemiyle Türkiye'deki ISO belgeli tesislerde sıkıyoruz. Daha sonra elde edilen yağı şişeliyoruz. Hindistan cevizi yağı, anne sütünde bol miktarda bulunan laurik asit ve antioksidan polifenoller açısından zengin mucizevi bir içeriğe sahiptir. Tamamen saf, doğal ve yemeklik bir yağdır. Bu doğal ve faydalı yağ bol miktarda amino asit, vitamin ve mineral içerir. The Soap Factory'nin soğuk sıkım yöntemi bu faydaların en üst düzeyde korunmasını sağlar. Saç ve cilt bakımında güvenle kullanılabilir. Ayrıca tatlılarınıza ve yemeklerinize ekleyerek tariflerinize lezzet katabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.