Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Eldiven Lifi

56,72 TL
Daha Fazla Banyo Lifi & Kesesi

The Soap Factory Eldiven Lifi - Doğal - Duş İçin Doğal Kabak Lifli Kese - Peeling Etkili - Cildi Uyarır ve Ölü Hücreleri Giderir - Tüm Cilt Tipleri İçin (24 x 15,5 cm)

ELDİVEN LİFİ: The Soap Factory Eldiven Lifi, tüm vücudunuzu zorlanmadan temizlemenizi sağlayan, kullanımı kolay ve peeling yapan bir temizleyicidir.

KULLANIM: Kullanmadan önce ılık suyla ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Biraz yumuşayacaktır. Doğal sabunla köpürtün ve tüm vücudunuza masaj yaparak ovun. Özellikle selülit, kıl dönmesi gibi şikayetleriniz, ayak topuğunda çatlak ve kuruluk gibi problemleriniz varsa bu bölgelere daha uzun süre masaj yapmalısınız.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

 DOĞAL: Doğal kabak lifi hem fiyatı hem de etkisi ile en çok tercih edilen doğal peeling yöntemlerinden biridir. Ürünlerimiz %100 doğal malzemeden üretilmektedir. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Her kullanımdan sonra bol su ile yıkayınız ve temiz ve kuru bir yerde saklayınız. Kullanım sıklığına göre tercihen 2-3 ayda bir ürün yenilenmelidir.

PEELİNG ETKİLİ: İyi bir peeling aracıdır; ölü derileri yok eder. Vücuda uygulandığında selülitli cilt yapısının önlenmesine yardımcı olur. Yüze sürüldüğünde sivilce ve siyah noktalara iyi gelir. Vücuda masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır. Sivilce izleri gibi yüzümüzde kalan ölü deri tabakasının atılmasına yardımcı olur.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

The Soap Factory Eldiven Lifi, tüm vücudunuzu zorlanmadan temizlemenizi sağlayan, kullanımı kolay ve peeling etkili bir temizleyicidir. Kullanmadan önce ılık suyla ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Biraz yumuşayacaktır. Doğal sabunla köpürtün ve tüm vücudunuza masaj yaparak ovun. Özellikle selülit, kıl dönmesi gibi şikayetleriniz, ayak topuğunuzda çatlak ve kuruluk gibi problemleriniz varsa bu bölgelere daha uzun süre masaj yapmalısınız. Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. İyi bir peeling aracıdır; ölü derileri yok eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.