The Soap Factory

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Eşek Sütü Sabunu 110 gr

Fiyat :
20,55
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Soap Factory Klasik Koleksiyon El Yapımı Eşek Sütü Sabunu 110 g - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tipleri İçin Uygun - Geleneksel Kaynatma Yöntemi - Üstün Cilt Bakımı

  NEDEN EŞEK SÜTÜ: Eşek sütü güzelliği arttırdığı için eski çağlardan beri cilt bakım ürünlerinde kullanılmaktadır. Mısır kraliçesi Kleopatra'nın güzelliğini korumak ve yaşlanmayı geciktirmek için eşek sütü ile yıkandığı söylenir.

  NASIL KULLANILIR: Saç İçin: Sabunu saçınızda köpürtün. 1-2 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Yüz İçin: Sabunu elinizle köpürtün ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın, ardından soğuk suyla durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Sabunu kuru ve temiz tutun.

  DOĞAL: The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir. Üretim sürecinin her adımında, içeriklerimizin doğallığını korumaya özen gösterilmiştir. The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu paraben, SLS, alkol, renklendirici, jelatin veya EO gibi kimyasal katkı maddeleri içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Eşek sütü güzelliği arttırdığı için eski çağlardan beri cilt bakım ürünlerinde kullanılmaktadır. Mısır kraliçesi Kleopatra'nın güzelliğini korumak ve yaşlanmayı geciktirici özelliklerinden dolayı eşek sütü ile yıkandığı söylenir. The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu, antioksidanlar ve temel mineraller olan kalsiyum, magnezyum, fosfor ve çinko içerir. Hassas ciltlerde kullanım için mükemmeldir ve her yıkamada cildin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar. The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu tamamen doğal elementlerden üretilmiştir. Sürecimizin her adımı, içeriklerimizin doğallığını korumak için özel olarak planlanmıştır. The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu paraben, SLS, alkol, renklendirici, jelatin veya EO gibi kimyasal katkı maddeleri içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.
  Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.