The Soap Factory

The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu 120 g Cam Kavanoz

Fiyat :
36,40
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu 120 g Cam Kavanoz - %100 Doğal - %100 Saf Esansiyel Yağ İçeren Mineralce Zengin Banyo Tuzu - Lüks Detoks - Evde Spa Etkisi - Aromaterapi Etkisi

  OKALİPTUS BANYO TUZU: The Soap Factory Okaliptus Banyo Tuzu ile deniz tuzunun olağanüstü etkisini evinize taşıyın. Tamamen doğaldır ve katkısızdır. Gerçek deniz tuzu, Epsom tuzu, taze bitkiler ve yüksek kaliteli soğuk sıkım bitkisel yağlarla hazırlanmıştır. Bu mükemmel karışımın rahatlatıcı etkisiyle yapılan bir banyo herkese iyi gelecektir.

  FAYDALARI: Düzenli kullanımda şaşırtıcı derecede olumlu sonuçlar verir. Cildi besler, pürüzsüz ve parlak hale getirir. Okaliptus esansiyel yağı, zihinsel berraklık etkisi ile güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Vücudunuza bağlı negatif elektriği atmaya yardımcı olan The Soap Factory Banyo Tuzları, günün stresini atmanıza da yardımcı olur. Cildinizin rahat nefes almasına yardımcı olur.

  KULLANIM: Küveti sıcak suyla doldurun ve The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu'nu ekleyin. Tuzun çözülmesi ve otların demlenmesi için 10 dakika bekleyin. Küvete girin ve keyfini çıkarın.

  KÖTÜ KOKUYA KARŞI: Ayak kokusundan kurtulmak için; ılık su dolu bir kovaya banyo tuzu eklenir. Daha sonra ayaklar bu suda 15-20 dakika bekletilir. Bunu haftada bir yapmanız yeterli olacaktır.

  VEGAN & NATURAL: The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu %100 doğal ve vegandır. Hayvanlar üzerinde test edilmez ve paraben, parafin, silikon, SLES, SLS ve ALS içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  PROFESYONEL TAVSİYE: İçeriğindeki maddelerden herhangi birine alerjiniz varsa, derin bir yara, iltihap veya cildinizde kesik varsa banyo tuzu kullanmayınız. Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Bu ürün bir ilaç değildir. Gözlerle temasından kaçının.

  The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu ile deniz tuzunun olağanüstü etkisini evinize taşıyın. Tamamen doğaldır ve katkısızdır. Gerçek deniz tuzu, Epsom tuzu, taze bitkiler ve yüksek kaliteli soğuk sıkım bitkisel yağlarla hazırlanmıştır. Bu mükemmel karışımın rahatlatıcı etkisiyle alınan bir duş herkese iyi gelecektir. Düzenli kullanımda şaşırtıcı derecede olumlu sonuçlar verir. Cildi besler, pürüzsüz ve parlak hale getirir. Okaliptüs esansiyel yağı, zihinsel berraklık etkisi ile güne zinde başlamanıza ve cildinizin rahat nefes almasına yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.