Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Banyo Tuzu


Banyo tuzu genel olarak, içerisinde çeşitli minerallerin bulunduğu; temel olarak deniz tuzunun ve daha birçok tuz çeşidinin çeşitli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilen bir tuzdur. İçinde birçok mineral bulunur ve suda çözülme özelliği vardır. Banyo tuzu nasıl kullanılır? Küvetinizi su ile doldurduktan sonra attığınız banyo tuzlarının erimesini bekleyin ve daha sonra banyonun tadını çıkarın. Hazırladığınız banyonun adeta mineralli kaplıcaları anımsattığını görüceksiniz.

Banyo Tuzu Fiyatları


Vücudunuzun enerji akışını düzenleyen ve hücresel yenilenmeye yardımcı olan banyo tuzları fiyatları, kalite bakımından çokça tüketiliyor. Banyo tuzu fiyatı, 19,90 TL  ile satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimiz, yarattığı etki sayesinde insanların tercihleri arasındadır. Alacağınız ürünün fiyat performans oranını gördükçe ne kadar doğru seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

Banyo Tuzu Ne İşe Yarar?


Banyo tuzu günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olurken aynı zamanda da hijyenine dikkat edenlerin tercihi. Sabahları güne enerjik başlamak istiyorsanız, banyo tuzu ile duş almalısınız. Akşam işten stresli ve yorgun geldiğinizde, banyo tuzu ile alacağınız duş, üzerinizdeki negatif enerjiyi yok etmede yardımcı olur, yaydığı güzel koku ile günün bütün karmaşasını unutmanızı sağlar. Hekimlerin öneri listesinde yer alan ürün, cilt rahatsızlıkların tedavisi için kullanılır. Peeling etkisi ile vücuda yumuşaklık katar. Çillerinizden kurtulmak mı istiyorsunuz? Banyo tuzunun, çilleri azalttığı bilinmektedir. İçerisindeki mineraller sayesinde ter kokusunu en aza indirilmesine yardımcı olur. Gündelik yaşam vücudumuzun nem oranını düşürüyor bu yüzden kullandığımız ürünün kalitesi ve yararlarına dikkat etmeliyiz. Banyo tuzu, vücudumuzun gün içinde ihtiyacı olan nem oranını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.