Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Balık Çocuk Lifi

29,10 TL
Daha Fazla Banyo Lifi & Kesesi

The Soap Factory Balık Çocuk Lifi - Balık Şeklinde Vücut Lifi - Doğal Çocukların Vücudunu Etkili Bir Şekilde Temizler - Daha Keyifli Banyolar - Pürüzsüz Peeling (15 x 10 cm)

BALIK ÇOCUK LİFİ: Cildi tahriş etmeyen balık şeklindeki Balık Çocuk Lifi ile çocuklar banyo yapmayı ve keselenmeyi çok sevecek

ŞİRİN BALIK ŞEKLİ: Peeling ve ovma gücüne sahip şirin, balık şekilli banyo ve duş temizleyici, hassas vücutlar için uygundur ve ölü deri hücrelerini yok eder.

KULLANIMI: Kullanmadan önce ılık suyla ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Biraz yumuşayacaktır. Doğal sabunla köpürtün ve çocuğunuzun tüm vücudunu masaj yaparak ovun.

%100 DOĞAL: Doğal kabak lifi hem fiyatı hem de etkisi ile en çok tercih edilen doğal peeling yöntemlerinden biridir. Ürünlerimiz %100 doğal malzemeden üretilmektedir. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Her kullanımdan sonra bol su ile yıkayınız ve temiz ve kuru bir yerde saklayınız. Kullanım sıklığına göre tercihen 2-3 ayda bir ürün yenilenmelidir.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

Cildi tahriş etmeyen balık şeklindeki The Soap Factory Balık Çocuk Lifi ile çocuklar banyo yapmayı ve keselenmeyi çok sevecek! Peeling ve kese yapma gücüne sahip şirin, balık şekilli banyo lifi hassas vücutlar için uygundur ve ölü deri hücrelerini yok eder. Kullanmadan önce ılık suyla ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Biraz yumuşayacaktır. Doğal sabunla köpürtün ve tüm vücudunu masaj yaparak ovun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.