The Soap Factory

The Soap Factory Artizan Lavanta - Yogurt Sabunu 100 gr

Ürün Kodu: 251
%44 İndirim
13,90 TL
25,00 TL
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo saat 14:00 'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
 • Ücretsiz Kargo 75 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Soap Factory Artizan Lavanta - Yoğurt Sabunu 100 gr

  %100 doğal ve el yapımıdır. Soğuk üretim ürünüdür. Üretim sırasında vitamin, mineral ve gliserin kaybına uğramaz. Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla hazırladığımız Yoğurtlu ve Lavantalı Sabun içeriğinde kimyasal koruyucular bulunmaz. Bunun yanında SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez. Başta Zeytinyağı olmak üzere Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenilebilir ve uçucu yağlar kullanılan sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu sayede ısıtılmayan (kaynatılmayan) yağların içindeki enzim, antioksidan ve proteinler korunarak cilde ekstra fayda sağlar.

  İçindekiler: Zeytinyağı. Hindistan cevizi yağı. Ayçiçek yağı. Hint yağı. Palm yağı. Lavanta lidrosolü. Lavanta yağı. Doğal yoğurt. NaOH. Su.

  Uyarı: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyon için küçük bir cilt bölgesini test edin. Gözlerle temastan kaçının, çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Bu ürün ilaç değildir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.