Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

The Mill Türk Kahvesi 100 g Paket

Yorum Yap
Yorumlar (2)
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
32,70 TL
29,43 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Türk Kahvesi

The Mill Türk Kahvesi 100 g Paket - Otantik ve Geleneksel Zengin Lezzeti  Ekstra İnce Öğütülmüş - Taze Orta Derecede Kavrulmuş - Güney Amerika Orijinli - Mükemmel Aroma

TEK ORİJİNLİ: The Mill Türk Kahvesi, dünyanın en iyi kahvelerini yetiştiren bölgelerden etik olarak ve bizimle aynı tutkuyu paylaşan çiftçilerden elde edilen kahve çekirdeklerinden yapılır. Çiftçileri sadece tedarikçilerimiz olarak değil, aynı zamanda iş ortaklarımız olarak görüyoruz ve kendilerini en kaliteli çekirdeği üretmeye teşvik ediyoruz.

LEZZETİN HAZIRLANIŞI: The Mill Türk Kahvesi, Türk cezvesinde veya kahve makinelerinde pişirmeye uygundur. Cezvenin içine bir kahve fincanı su ekleyin, bir tatlı kaşığı kahve ekleyin, isteğe göre şeker ekleyip iyice karıştırın, kahveyi köpürene kadar kaynatın ve kahvenizin tadını çıkarın.

YOLCULUK: Arabica çekirdeklerinden ustaca kavrulmuş, ince öğütülmüş kahvedir. En iyi lezzetleri yakalamak için çekirdekleri kendi profilimize göre, küçük partiler halinde elle kavuruyoruz. Daha sonra kahve çekirdekleri ekstra ince öğütülür ve özenle paketlenir.

TAZE AROMA: Bu özel kahvenin taze aroması, her zaman birinci sınıf kahve çekirdeklerinden gerçek bir memnuniyet duymanızı sağlar.

OTANTİK GELENEKSEL KAHVE: The Mill Türk Kahvesi, özel olarak işlemden geçirilmiş otantik ve geleneksel Türk kahvesidir. Türk kahvesi, ince öğütülmüş çekirdeklerin otantik kokusuna ve tadına sahiptir. Ayrıca eşsiz pişirme ve sunum şekli Türk kahvesini vazgeçilmez kılıyor.

The Mill Türk Kahvesi, özel bir süreçten geçmiş otantik ve geleneksel bir Türk kahvesidir. Türk kahvesi, geleneksel aromalı öğütülmüş çekirdeklerin kokusuna ve tadına sahiptir. Ayrıca eşsiz pişirme ve sunum şekli Türk kahvesini şık kılıyor. Arabica çekirdeklerinden özel olarak kavrulmuş, ince öğütülmüş kahvedir. En iyi lezzetleri yakalamak için standart kavurma sıcaklığında ve küçük partiler halinde elle kavrulur. Ardından kahve çekirdekleri ekstra ince öğütülür ve özenle paketlenir. Bu özel kahvenin taze aroması, her zaman birinci sınıf kahve çekirdeklerinden gerçek bir memnuniyet duymanızı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.