The Mill

The Mill Türk Kahvesi 100 g (10'lu Paket)

Ürün Kodu : copyTHEMILL.0239
Fiyat :
164,25 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • TEK ORİJİNLİ: The Mill Türk Kahvesi, dünyanın en iyi kahvelerini yetiştiren bölgelerden etik olarak elde edilen ve bizimle aynı tutkuyu paylaşan çiftçilerden elde edilen kahve çekirdeklerinden yapılır. Çiftçileri sadece tedarikçilerimiz olarak değil, aynı zamanda iş ortaklarımız olarak görüyoruz ve kendilerini en kaliteli çekirdeği üretmeye teşvik ediyoruz.


  LEZZETİN HAZIRLANIŞI: The Mill Türk Kahvesi, Türk cezvesinde veya kahve makinelerinde pişirmeye uygundur. Cezvenin içine bir kahve fincanı su ekleyin, bir tatlı kaşığı kahve ekleyin, isteğe göre şeker ekleyip 

  iyice karıştırın, kahveyi köpürene kadar kaynatın ve kahvenizin tadını çıkarın.


  YOLCULUK: Arabica çekirdeklerinden ustaca kavrulmuş, ince öğütülmüş kahvedir. En iyi lezzetleri yakalamak için çekirdekler kendi profilimize göre, küçük partiler halinde elle kavuruyoruz. Daha sonra kahve çekirdekleri ekstra ince öğütülür ve özenle paketlenir.


  TAZE AROMA: Bu özel kahvenin taze aroması, her zaman birinci sınıf kahve çekirdeklerinden gerçek bir memnuniyet duymanızı sağlar.


  OTANTİK GELENEKSEL KAHVE: The Mill Türk Kahvesi, özel olarak işlemden geçirilmiş otantik ve geleneksel Türk kahvesidir. Türk kahvesi, ince öğütülmüş çekirdeklerin otantik kokusuna ve tadına sahiptir. Ayrıca eşsiz pişirme ve sunum şekli Türk kahvesini vazgeçilmez kılıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.