The Mill

The Mill Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı Cam 5 x 1 L

Ürün Kodu: themill-z-1000-5
%3 İndirim
374,70 TL
387,70 TL
Adet
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo saat 14:00 'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
 • Ücretsiz Kargo 75 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Yüksek Kalite Natürel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe 5 x 1 Litre

  The Mill zeytinyağı, Türkiye'nin Ege bölgesinde bulunan ve dünyanın oksijeni en yüksek noktalarından biri olan Kaz Dağları eteklerinden gelmektedir. Bu bölge denizden gelen ve yüksek iyot içeren rüzgârlar sayesinde çok verimli topraklara sahiptir. Kaz Dağları, bugünkü iklim yapısı ve ekosistemi ile, insan için en ideal hava şartlarına sahiptir. Kendine has ve lezzetli zeytinlerin yetiştiği topraklar olmasıyla nam salmıştır. İşte The Mill bu yörenin zeytinlerinden elde edilir.

  Dünya'nın En İyi Zeytinyağına Sahip Ayvalık - Edremit Yöresinin Ürünüdür

  Ayvalık ve Edremit Yöreleri Kaz Dağlarının eteklerinde olması sebebiyle yüksek oranda oksijene sahiptir. Bu oksijen sayesinde zeytin ağaçları iyotlu rüzgarlarla beslenir ve dünyada eşi benzeri olmayan lezzetteki zeytinler yetişir. The Mill bu eşsiz zeytinlerden elde edilir.

  The Mill Koruyucu Madde İçermez

  The Mill Zeytinyağları hiçbir katkı maddesi içermez. Ağaçlardan elle toplanan zeytinlerin bekletilmeden sıkıma gönderilmesiyle elde edilen The Mill Zeytinyağı, zeytinin suyudur ve içerisinde asla ek katkı maddesi bulunmamaktadır. The Mill Zeytinyağı koruyucu madde içermez tamamen saf ve doğaldır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.