Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytin Ekstra Özel 900 g Pet Kavanoz x 3 Adet (Toplam 2.7 Kg)

301,10 TL
Daha Fazla Zeytin
ücretsiz_kargo.jpg (16 KB)

The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytin Ekstra Özel 900 g Pet Kavanoz x 3 Adet (Toplam 2.7 Kg) - L (201-260 adet/kg) - Kuzey Ege Bölgesi Zeytini - Tek Orijinli - Vegan - Katkı Maddesi İçermez

DOĞAL FERMENTE: Hiçbir katkı maddesi içermez. Hiçbir ekstra işleme tabi tutulmadan sadece su ve tuz içinde tutularak olgunlaştırıldı. Eşsiz bir tada ve iştah açıcı bir görünüme sahiptir.

LEZZETLİ: Küçük çekirdekli, ince kabuklu ve bol etli olmasıyla ünlü Gemlik türü zeytinleri, asırlık zeytin ağaçlarından topluyoruz. Lezzetin tadını çıkarın!

SAĞLIKLI: Gemlik tipi zeytinler fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini yönünden zengindir. E vitamini antioksidan özelliği ile bilinir.

NASIL TÜKETİLİR: The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytinleri üzerine zeytinyağı dökerek, çeşitli baharatlar ekleyerek ve limon sıkarak kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz.The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytin ile piyaz ve salata yapabilir, zeytin içeren tariflere lezzet katabilirsiniz.

VEGAN DOSTU: Sofralık zeytin, tuz ve bitkisel yağdan oluşan ürünümüzü tüm vejetaryen ve veganlar rahatlıkla tüketebilir.

The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytin hiçbir katkı maddesi içermez. Hiçbir ekstra işleme tabi tutulmadan sadece su ve tuz içinde tutularak olgunlaştırıldı. Eşsiz bir tada ve iştah açıcı bir görünüme sahiptir. Asırlık zeytin ağaçlarından küçük çekirdekli, ince kabuklu ve etli, lezzetiyle ünlü Gemlik (Türkiye'nin Kuzey Ege Bölgesi) tipi zeytinleri topluyoruz. Lezzetin tadını çıkarın! Gemlik tipi zeytinler fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini yönünden zengindir. E vitamini antioksidan özelliği ile bilinir. The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytin'e zeytinyağı dökerek, çeşitli baharatlar ekleyerek ve limon sıkarak kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz. The Mill Doğal Fermente Siyah Zeytin ile piyaz ve salata yapabilir, zeytin içeren tariflere lezzet katabilirsiniz.

zeytin.jpg (621 KB)
Extra Özel Siyah Zeytin Kalibreleri: 201-260 (Large)

Enerji ve besin değerleri (100 gr için)
Enerji: 279,46 gr
Yağ: 22,50 gr
Doymuş Yağ: 0 gr
Tekli Doymamış Yağ: 14,43 gr
Çoklu Doymamış Yağ: 3,21 gr
Karbonhidrat: 26,93 gr
Şeker: 3,64 gr
Protein: 3,64 gr
Tuz: 5,5 gr
Sodyum: 2,2 gr
Lif: 2,2 gr
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.