Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Riviera Zeytinyağı 250 ml Cam Şişe

57,50 TL
Daha Fazla Klasik Zeytinyağı

The Mill Riviera Zeytinyağı 250 ml Cam Şişe - Kuzey Ege Bölgesi'nden - Pişirme ve Kızartmaya Uygun - Daha İyi Lezzet İçin Rafine Zeytinyağı ve %100 Natürel Sızma Zeytinyağının Karışımı - Vegana Uygun

LEZZET & KULLANIM: The Mill Riviera Zeytinyağı, natürel sızma zeytinyağından daha hafif, hoş bir his veren karakteristik bir zeytinyağı tadına sahiptir. Kızartma ve fırınlama gibi yüksek ısıda pişirme gerektiren yemeklerin yapımında kullanmak için idealdir.

ZEYTİNYAĞI: The Mill Riviera Zeytinyağı, sızma ve rafine zeytinyağının bir karışımıdır. Rafine edilmiş özel zeytinyağından ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen natürel sızma zeytinyağından üretilmiştir. Diğer bitkisel yağlar için mükemmel bir alternatiftir ve tereyağı yerine bile kullanılabilir. The Mill Riviera Zeytinyağı, eşsiz zengin meyve aroması ile her yemek için ideal bir lezzettir.

%100 KALİTE: The Mill Riviera Zeytinyağı, üretim sürecinin her aşamasında kontrol ve analiz edilir. Beklentilerinizi karşılamak için akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilir.

KAYNAK: The Mill Riviera Zeytinyağı, Ege Bölgesi'ndeki E vitamini yönünden zengin zeytinlerden üretilir.

The Mill Riviera Zeytinyağı, natürel sızma zeytinyağı ve rafine zeytinyağının bir karışımıdır. Rafine edilmiş özel zeytinyağından ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen natürel sızma zeytinyağından üretilmiştir. Diğer bitkisel yağlar için mükemmel bir alternatiftir. Zengin meyve aroması ile tereyağı yerine bile kullanılabilir. The Mill Riviera Zeytinyağı her yemek için ideal bir partnerdir. The Mill Riviera Zeytinyağı, sızma zeytinyağından daha hafiftir, damağa hoş bir tat hissi veren zeytinyağının karakteristik aromasına sahiptir. Kızartma ve fırınlama gibi yüksek ısıda pişirme gerektiren yemeklerin yapımı için idealdir. The Mill Riviera Zeytinyağı, Ege Bölgesi'ndeki E vitamini açısından zengin zeytinlerden üretilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.