Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve 250 gr

119,00 TL
119,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Filtre Kahve

The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve 250 gr - Ustalıkla Kavrulmuş Bütün Kahve Çekirdeği -  Limon Notaları Zengin Aroma - Filtre ve Kahve Makinelerine Uygun

KAYNAK: The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve, ağaçlarda olgunlaşan ve kendiliğinden düşen kahve meyvelerinin toplanmasıyla üretilir. Kenya, deniz seviyesinden 1.500-1.600 metre yükseklikte ve doğrudan Ekvator'da bulunduğundan kahve yetiştirmek için harika bir bölgedir.

YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. French press ile filtre kahve demlemek için: önce kahve çekirdeklerinizi ev tipi bir öğütücü ile öğütün. Daha sonra 1 gram iri çekilmiş filtre kahve için 17 ml su kaynatın. French press'in içerisine kahveyi ve suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda pressi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

LEZZETLİ: Kenya'da yetişen kahvemizde limon, misket limonu ve mango notaları lezzetli bir asidite ile yoğun bir şekilde kendini gösteriyor.

DAHA TAZE: Kahvenin en taze hali, ilk öğütüldüğü andır. Ev tipi bir öğütücü alıp, kahvenizi içmeden hemen önce öğütürseniz, tadına ve aromasına doyamazsınız.

The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve, ağaçlarda olgunlaşan ve kendiliğinden yere düşen kahve meyvelerinin toplanmasıyla üretilir. Kenya, deniz seviyesinden 1.500-1.600 metre yükseklikte ve doğrudan Ekvator'da bulunan kahve yetiştimek için harika bir bölgedir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Kenya'da yetişen kahve çekirdeklerinde limon, misket limonu ve mango notaları lezzetli asitliği ile yoğun bir şekilde kendini gösteriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.