The Mill

The Mill Gurme Izgara Zeytin 380 g Cam Kavanoz - Zeytinyağı, Baharat ve Sarımsaklı - Pastörize

Ürün Kodu : THEMILL.0116
Fiyat :
39,50 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
  • The Mill Izgara Yeşil Zeytin (Baharat ve Sarımsak Soslu) 380 gr

   Sofralık yeşil zeytinler, düşük ısılı ızgarada hafifçe mühürlendikten sonra naturel zeytinyağı, baharat karışımı ve sarımsak ile harmanlandı.

   Balıkesir Bölgesi’nin en nadide zeytin çeşitlerinden olan iri boy sofralık yeşil zeytinler; The Mill Baharat ve Sarımsak Soslu Izgara Zeytin uzmanlığıyla sofranıza ulaştırıldı.

   Yeşil zeytinlerimiz tuz ve sudan oluşan zeytin havuzlarında en az 3 ay bekleyip fermente edildikten sonra yenilecek kıvama gelir ve ardından ızgara edilir. Özel olarak hazırlanan baharat karışımı ve taze doğal sarımsak ile harmanlanarak doğal zeytinyağının içinde sabırla bekletilir.

   Tamamı elle toplanan yeşil zeytinlerimiz hiçbir kimyasal işleme maruz bırakılmamıştır. Yapay aroma, tatlandırıcı ve kıvam arttırıcı içermez.

   İÇİNDEKİLER

   Sofralık yeşil zeytin, natürel sızma zeytinyağı, baharat karışımı, taze doğal sarımsak.

   KULLANIM ALANI

   The Mill Baharat ve Sarımsak Soslu Izgara Zeytinine, kahvaltı sofralarının yanı sıra tüm öğünlerinizde yer verebilirsiniz.. Her türden salatada kullanabilir, ızgara sebze diyetlerine ekleyebilir ve ara öğünlerde kuruyemiş eşliğinde tüketebilirsiniz. FAYDALARI Doğanın en güçlü antioksidanlarını bir araya getiren The Mill Baharat ve Sarımsak Soslu Izgara Zeytin, lezzetinin yanı sıra tam bir sağlık deposudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.