The Mill

The Mill Hurma Özü 250 ml Cam Şişe

Fiyat :
44,10
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Hurma Özü 250 ml Cam Şişe - Soğuk Sıkım - İlave Şeker İçermez - Rafine Şekere Sağlıklı Alternatif - Hiçbir Koruyucu ve Renklendirici İçermez

  KULLANIM: Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı hurma özü tüketerek güne enerji dolu başlayabilirsiniz. The Mill Hurma Özü su ile karıştırılarak meyve suyu olarak tüketilebilir veya ürünümüz ile pastalarınızı süsleyebilirsiniz.

  RAFİNE ŞEKERE SAĞLIKLI ALTERNATİF: Rafine şeker yerine doğal olarak tatlı bir tada sahip olan The Mill Hurma Özü'nü tatlılarınızda kullanabilir ve daha sağlıklı tarifler oluşturabilirsiniz.

  İÇİNDEKİLER: . Ürünümüz meyvenin vakum altında yoğunlaştırılması ile elde edilmektedir. Herhangi bir koruyucu veya koyulaştırıcı içermez. İlave şeker içermez. Alerjen madde içermez.

  VEGAN/ VEJETARYEN: The Mill Hurma Özü, yoğunlaştırılmış meyve özünden yapılmıştır. Vegan ve vejetaryen yemekleri için uygundur. Veganlar ve vejetaryenler bu ürünü tereddüt etmeden tüketebilirler.

  %100 soğuk sıkım şekersiz hurma özü. Ürünümüz meyvenin vakum altında yoğunlaştırılması ile elde edilmektedir. Herhangi bir koruyucu veya koyulaştırıcı içermez. İlave şeker içermez. Alerjen madde içermez. Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı hurma özü tüketerek güne enerji dolu başlayabilirsiniz. The Mill Hurma Özü su ile karıştırılarak meyve suyu olarak tüketilebilir veya ürünümüz ile pastalarınızı süsleyebilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.