The Mill

The Mill Gurme Zeytin Salatası 280 g Cam Kavanoz - Ceviz, Limon ve Kuru Domates - Pastörize - Vegan

Ürün Kodu : THEMILL.0211
Fiyat :
34,88 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Üstün kalite ürünü sofralık etli yeşil zeytinlerin, çekirdeklerinden ayrıştırılıp, düşük ısılı ızgarada hafifçe mühürlendikten sonra zeytinyağı, ceviz, limon, tane karabiber ve kurutulmuş domates ile en doğal buluşması.

  Ürünün genel tanıtımı

  Balıkesir Bölgesi’nin en nadide zeytin çeşitlerinden olan iri boy sofralık etli yeşil zeytinler; The Mill Izgara Zeytin Salatası uzmanlığıyla dalından sofranıza geldi.

  Sadece mevsiminde toplanabilen ve her bir tanesi özenle seçilen etli yeşil zeytinlerimiz, üstün hijyen koşulları altında çekirdeklerinden ayrıştırılır, ikiye kesilir ve ızgara edilir. Düşük ısıya maruz bırakıldıkları için lezzetleri artarken besin değerleri muhafaza edilir. Ardından The Mill uzman ekipleri tarafından özel olarak hazırlanan ceviz, limon, kurutulmuş domates, tane karabiber ve doğal sirke ile harmanlanır. Son aşamada ise doğal zeytinyağının içinde sabırla bekletilir.

  Hiçbir kimyasal işleme maruz bırakılmadan yalnızca doğal yöntemlerle yeme olgunluğuna getirilmektedir.

  Özel olarak formüle ettiğimiz içeriği ve yüksek besleyici değeri ile sizler de hem kendinize hem de sevdiklerinize üstün gurme deneyimini yaşatabilirsiniz.

  Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Saf ve doğal içeriği, The Mill uzman ekipleri tarafından ideal ortam koşullarında özenle şişelenerek koruma altına alınmıştır.

  Arnas Tarım garantisiyle yapılan üretimimizin her bir basamağında doğaya saygı ilkesi benimsenmiştir.

  İçindekiler

  Çekirdeksiz etli yeşil zeytin, doğal zeytinyağı, ceviz, limon, kurutulmuş domates, tane karabiber, doğal sirke.

  Kullanım şekilleri (nerelerde nasıl kullanılabilir)

  Hiçbir zirai ilaç kullanmadan ve iyi tarım standartları çerçevesinde önlemler alarak yetiştirdiğimiz etli yeşil zeytinlerimizi The Mill uzmanlığıyla sizler için salata haline getirdik. Doğal içeriğine ve taze cevizden gelen eşsiz aromasına zeytinyağı ile gurme lezzetini ekledik.

  En doğal karışımları özel olarak formüle ettiğimiz için çok hafif bir lezzet ortaya çıkardık. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi haline gelen The Mill Izgara Zeytin Salatası’nı tüm öğünlerinize güvenle ekleyebilirsiniz.

  Hiçbir takviyede bulunmadan salata olarak tüketebilir ya da galeta eşliğinde bir tam öğün yerine geçirebilirsiniz.

  Sağlıklı ve doğal içeriği korunmuş lezzetli bir meze olarak davet sofralarınızı çeşitlendirecektir. Yeşil salatalarınızda lezzet arttırıcı olarak kullanabilir, ızgara sebze diyetlerine ekleyebilir ve ara öğünlerde kuruyemiş eşliğinde tüketebilirsiniz.

  Damakta bıraktığı muhteşem dokusu ve leziz aroması sayesinde ev yapımı ekmeklere, böreklere ve her türden hamur işine eşsiz bir uyum sağlayacaktır.

  Kızarmış ekmeklerin üzerine ekledikten sonra direkt olarak tüketebilir ya da yüksek ısıdaki fırında kısa süreliğine pişirerek yeni lezzetler keşfedebilirsiniz.

  Gurme deneyimini sofranıza taşımak için özel olarak oluşturulmuş içeriğiyle makarnalara, pizzalara ve vegan pidelere ekleyebilirsiniz.

  Çocuklarınıza zeytini sevdirmek için bu eşsiz lezzeti aracı yapabilirsiniz.

  Sağlığa faydalı olan yönleri. (içerdiği vitaminler, bu vitaminlerin bize sağladığı yararlar vs.)

  Doğanın en güçlü antioksidanlarını bir araya getiren The Mill Izgara Zeytin Salatası, lezzetinin yanı sıra tam bir sağlık deposudur.

  A, B, C, E vitaminlerinin yanı sıra hafızayı ve odaklanmayı geliştirmeye yardımcı olabilecek omega-3 yağ asitleri içerir.

  Doğal olarak içerdiği tekli doymamış yağlar ve polifenoller ile birlikte, iltihaplanma ve buna bağlı rahatsızlıklar ile mücadelede etkindir. Karabiberde bulunan piperin güçlü bir anti-enflamatuardır. Life benzer şekilde davranarak arterlerdeki kolesterolü temizler ve kalp krizinden sorumlu olan aterosklerozun azaltılmasına yardımcı olur.

  Cevizde bulunan esansiyel yağ asitleri vücudun kemik sağlığını güçlendirir.

  Özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine destek verir.

  Metabolizmanın dengelenmesine destek olurken fazla kilo alımını durdurur.

  Kandaki kolesterol düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.