Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Portakal Reçeli 470 gr Cam Kavanoz

52,10 TL
Daha Fazla Gurme Ürün

The Mill Gurme Portakal Reçeli 470 gr Cam Kavanoz - Akdeniz Bahçe Portakalları - %57,5 Portakal Parçaları, Lifleri ve Kabukları - Kahvaltı, Tatlı ve Kek Dekorasyonu İçin Uygun - Doğal - Pastörize

KULLANIMI: The Mill Gurme Portakal Reçeli kahvaltılarda tüketilebilir. Kahvaltıların yanı sıra, yoğurtla karıştırılarak pasta ve süslemelerde de lezzet arttırıcı olarak kullanılabilir. Ürünümüzle kuru keklerinizi süsleyebilir, portakallı kurabiye ve cheesecake yapabilirsiniz.

LEZZET: The Mill Gurme Portakal Reçeli doğal portakal parçaları, portakal lifleri, portakal kabukları ve meyve suyu içerir. Mevsimlik portakalların aroması ve iştah açıcı kokusuna sahiptir.

VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece portakal ve şekerle hazırlanan bu vegan dostu ürün, vejetaryenler ve veganlar tarafından güvenle tüketilebilir. Enfes Akdeniz portakalları, kabuklarıyla birlikte zengin aroma ve eşsiz bir kıvama dönüşmüştür.

KALİTE: The Mill Gurme Portakal Reçeli, pestisit kullanılmadan ve iyi tarım standartlarıyla yetiştirilen bahçe portakallarından yapılır. Düşük şeker içeriği nedeniyle, buzdolabında saklandığında şekerlenme meydana gelmez.

The Mill Gurme Portakal Reçeli kahvaltılarda tüketilebilir. Kahvaltıların yanı sıra, yoğurtla karıştırılarak pasta ve süslemelerde de lezzet arttırıcı olarak kullanılabilir. Keklerinizi süsleyebilir, portakallı kurabiye ve cheesecake yapabilirsiniz. Sadece portakal ve şekerle hazırlanan bu vegan dostu ürün, vejetaryenler ve veganlar tarafından hiç tereddüt etmeden tüketilebilir. Enfes Akdeniz portakalları, kabuklarıyla birlikte zengin aroma ve eşsiz bir kıvama dönüşüyor. The Mill Gurme Portakal Reçeli, portakalı gurme bir lezzete dönüştürerek turunçgillerin sağlığını sofralarınıza getiriyor. The Mill Gurme Portakal Reçeli yüksek oranda A ve C vitamini içerir. Doğal olarak üretildiği için portakalda bulunan tüm lif ve vitamin değerlerini içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.