The Mill

The Mill Gurme Izgara Zeytin Salatası 280 g Cam Kavanoz - Kurutulmuş Domatesli - Pastörize - Vegan

Ürün Kodu : THEMILL.0212
Fiyat :
32,63 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Sofralık yeşil zeytinlerin hafifçe ızgara edildikten sonra, kurutulmuş domates, sızma zeytinyağı, baharat çeşitleri ve sarımsak ile harmanlanması ile ortaya çıkan harika bir lezzet.

  Balıkesir Bölgesi’nin en nadide zeytin çeşitlerinden olan iri boy sofralık yeşil zeytinler; The Mill Kurutulmuş Domatesli Izgara Zeytin Salatası uzmanlığıyla gurmelere layık bir lezzete dönüştürüldü.

  Yeşil zeytinlerimiz, düşük ısıda ızgara edildiğinden, lezzetleri artarken besin değerleri korunur. Ardından The Mill uzman ekipleri tarafından özel olarak hazırlanan baharat karışımı, kurutulmuş domates ve taze doğal sarımsak ile harmanlanır ve son olarak zeytinyağının içinde sabırla bekletilir. Zengin baharat karışımı ve doğal sarımsağın yoğun tadına rağmen son derece hafif bir lezzet ortaya çıkardık. Zeytinyağında sabırla bekletilen içeriği, nefeste kötü kokuya yol açmaz.

  İÇİNDEKİLER

  Sofralık yeşil zeytin, kurutulmuş domates, doğal zeytinyağı, baharat karışımı, taze doğal sarımsak.

  KULLANIM ALANI

  The Mill Kurutulmuş Domatesli Izgara Zeytin Salatası kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Her türden salatada kullanabilir, ızgara sebze diyetlerine ekleyebilir ve ara öğünlerde kuruyemiş eşliğinde tüketebilirsiniz.

  FAYDALARI

  Doğanın güçlü antioksidanlarını bir araya getiren The Mill Baharat ve Sarımsak Soslu Izgara Zeytin, lezzetinin yanı sıra tam bir sağlık deposudur. A, B, C, E vitaminlerini açısından oldukça zengindir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.