The Mill

The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 320 g Cam Kavanoz - Kimyasal İçermez - Pastörize

Ürün Kodu : THEMILL.0205
Fiyat :
24,75 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • KULLANIM: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası bütün yemeklerin içinde kullanılabilir. Ayrıca sos olarak makarna ve pizzalarda kullanılabileceği gibi, hamur işlerinde ve atıştırmalıklarla birlikte tüketilebilir. Yöresel yemeklerde lezzet arttırıcı olarak kullanılabilir. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası yemeye hazır ürün grubundan olduğu için, her yerde ve her zaman servis edilebilir.
  DOĞAL & SAĞLIKLI:The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası, yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da kimyasal madde içermeyen, bahçeden özenle toplanan domateslerin doğal olarak işlenmesi ile üretilmektedir. Domatesler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve güneş altında kurutulmaya bırakılarak sürülebilir forma gelene kadar bekletilir. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez.
  GURMELER VE VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece domates ve tuz içerdiğinden dolayı vejeteryanlar ve veganlar güven içinde domates salçamızı tüketebilir.
  YARARLARI: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası A, C ve E vitaminlerinin yanı sıra Folat (hücre fonksiyonlarının ve dokuların gelişimi için esansiyel) ve K vitamini ( Kemik sağlığı için önemli) içermektedir.
  KALİTE: Bahçeden özenle toplanan domatesler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve güneş altında kurutulmaya bırakılarak sürülebilir forma gelene kadar bekletilir. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası herhangi bir kıvam arttırıcı, tatlandırıcı, renklendirici ya da aroma verici madde içermemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.