The Mill

The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates 280 g Cam Kavanoz - Güneşte Kurutulmuş & Izgaralanmış

Ürün Kodu : THEMILL.0213
Fiyat :
38,25 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Doğallığı özenle korunmuş kuru yaz domatesleri, düşük ısılı ızgarada hafifçe mühürlendikten sonra zeytinyağı, baharat karışımı ve sarımsak ile harmanlanır.

  Ürünün genel tanıtımı

  Sadece mevsiminde toplanan yaz domatesleri, The Mill Güneşte Kurutulmuş Baharatlı Izgara Domates uzmanlığıyla sofranıza geldi.

  Her bir tanesi özenle seçilen yaz domatesleri, üstün hijyen koşulları altında güneşte kurutulmakta ve ızgara edilmektedir. Düşük ısıya maruz bırakıldıkları için lezzetleri artarken besin değerleri muhafaza edilir. Ardından The Mill uzman ekipleri tarafından özel olarak hazırlanan baharat karışımı ve taze doğal sarımsak ile harmanlanır. Son aşamada ise doğal zeytinyağının içinde sabırla bekletilir.

  Hiçbir kimyasal işleme maruz bırakılmadan yalnızca doğal yöntemlerle yeme olgunluğuna getirilmektedir.

  Özel olarak formüle ettiğimiz içeriği ve yüksek besleyici değeri ile sizler de hem kendinize hem de sevdiklerinize üstün gurme deneyimini yaşatabilirsiniz.

  Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Saf ve doğal içeriği, The Mill uzman ekipleri tarafından ideal ortam koşullarında özenle şişelenerek koruma altına alınmıştır.

  Arnas Tarım garantisiyle yapılan üretimimizin her bir basamağında doğaya saygı ilkesi benimsenmiştir.

  İçindekiler;

  Kurutulmuş domates, doğal zeytinyağı, baharat karışımı, taze doğal sarımsak.

  Kullanım şekilleri (nerelerde nasıl kullanılabilir)

  Hiçbir zirai ilaç kullanmadan ve iyi tarım standartları çerçevesinde önlemler alarak yetiştirdiğimiz, kuruttuğumuz ve ızgarada mühürlediğimiz yaz domateslerini, The Mill uzmanlığıyla sizler için sosladık. Doğal baharatlar ve taze sarımsaktan gelen eşsiz aromasına sızma zeytinyağı ile gurme lezzetini kattık.

  En doğal karışımları özel olarak formüle ettiğimiz için çok hafif bir lezzet ortaya çıkardık. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi haline gelen The Mill Güneşte Kurutulmuş Baharatlı Izgara Domates’i tüm öğünlerinize güvenle ekleyebilirsiniz.

  Sağlıklı ve doğal içeriği korunmuş lezzetli bir meze olarak davet sofralarınızı çeşitlendirecektir. Her türden salatada kullanabilir, ızgara sebze diyetlerine ekleyebilir ve ara öğünlerde kuruyemiş eşliğinde tüketebilirsiniz.

  Damakta bıraktığı muhteşem dokusu ve leziz aroması sayesinde ev yapımı ekmeklere, böreklere ve her türden hamur işine eşsiz bir uyum sağlayacaktır.

  Kızarmış ekmeklerin üzerine ekledikten sonra direkt olarak tüketebilir ya da yüksek ısıdaki fırında kısa süreliğine pişirerek yeni lezzetler keşfedebilirsiniz.

  Gurme deneyimini sofranıza taşımak için özel olarak oluşturulmuş içeriğiyle makarnalara, pizzalara ve vegan pidelere ekleyebilirsiniz.

  Çocuklarınıza domatesi sevdirmek için bu eşsiz lezzeti aracı yapabilirsiniz. 

  Sağlığa faydalı olan yönleri. (içerdiği vitaminler, bu vitaminlerin bize sağladığı yararlar vs.)

  Doğanın en güçlü antioksidanlarını bir araya getiren The Mill Güneşte Kurutulmuş Baharatlı Izgara Domates, lezzetinin yanı sıra tam bir sağlık deposudur. 

  Doğallığı özenle korunduğundan yüksek oranda A, C ve E vitaminleri içermektedir.

  A vitamini yönünden son derece zengin içeriğiyle akyuvarların üretimine destek verir. Kansızlık sorunuyla mücadelede etkin bir besindir.

  Özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine destek verir.

  Düzenli tükettiğinizde kan basıncının kontrol altında tutulmasına yardımcıdır. Beta- Karoten ve E vitamini sayesinde kalp damar sağlığınızın korunmasına, kemik erimesinin önlenmesine ve kanserden korunmanıza destek verir.

  Saç köklerini güçlendirir ve saça doğal bir parlaklık kazandırır.

  İlerleyen yaşla birlikte görülen katarakt oluşumunu geciktirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.