Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates 280 gr Cam Kavanoz

125,30 TL
106,50 TL
%15 İndirim
Daha Fazla Gurme Ürün
Seçiniz :

The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates 280 gr Cam Kavanoz - Güneşte Kurutulmuş & Izgaralanmış - Kahvaltı, Salata ve Atıştırmalığa Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Pastörize - Vegan

KULLANIM: The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates, baharat ve taze sarımsağın eşsiz aromasına natürel sızma zeytinyağı eklenerek gurme lezzeti olarak üretilir. Tüm yemeklerinize ve salatalarınıza güvenle ekleyebilirsiniz.

DOĞAL VE SAĞLIKLI: The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates yüksek sıcaklıklara maruz kalmadığından tadı ve besin değerleri korunur.

VEGANLAR İÇİN İDEAL: The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates güneşte kurutulmuş domates ve eser miktarda tuzdan yapılır. Bu vegan dostu ürün, vejetaryenler ve veganlar tarafından rahatlıkla tüketilebilir. Yeni ve lezzetli bir tat arayanlar için de güzel bir alternatiftir.

KALİTE: The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates, yaz mevsiminde hasat edilen, güneşte kurutulan ve yüksek hijyenik koşullarda ızgara edilen domateslerden yapılır. Güneşte kurutulan yaz domatesleri düşük ısıda hafifçe kızartılır, ardından zeytinyağı, baharat karışımı ve sarımsak ile harmanlanır.

The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates, baharat ve taze sarımsağın eşsiz aromasına natürel sızma zeytinyağı eklenerek gurme lezzeti olarak üretilir. The Mill Gurme Izgara Kurutulmuş Domates güneşte kurutulmuş domateslerden ve eser miktarda tuzdan yapılır. Bu vegan dostu ürün, vejetaryenler ve veganlar tarafından tereddütsüz tüketilebilir. Yeni ve lezzetli bir tat arayanlar için de güzel bir alternatiftir. Tüm yemeklerinize ve salatalarınıza güvenle eklenebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.