The Mill

The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 750 g Cam Kavanoz - Kimyasal İçermez - Pastörize

Ürün Kodu : THEMILL.0105
Fiyat :
47,81 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Gurme Domates Salçası 750 gr

  Doğallığı özenle korunmuş yaz domatesleri, eser miktarda tuz ile bir araya getirildikten sonra üstün hijyen koşulları altında yalnızca güneş ışığına maruz bırakılarak kurutulmuştur. 

  Hiçbir kimyasala maruz bırakılmadan sadece mevsiminde toplanan yaz domatesleri, The Mill Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası uzmanlığıyla sofranıza geldi. Her bir tanesi özenle seçilen bahçe domateslerimiz, eser miktarda tuz ile bir araya getirildi ve yalnızca güneş ışığı yardımıyla kurutuldu.

  Tamamı elle toplanan bahçe domateslerimiz, doğal yöntemlerle yeme olgunluğuna getirilir. Üstün hijyen koşulları altında ezilir, öğütülür ve kurutulduktan sonra salça formuna ulaşmaları için sabırla bekletilir. Yapay aroma ve renklendirici içermemektedir.

  Tamamen doğal yöntemlerle hazırlandığı için tazeliği korunurken besleyici etkisi yükseltilmiştir. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. The Mill uzman ekipleri tarafından uygun ortam koşulları gözetilerek üretilmiştir. 

  Parlak kırmızı rengini yalnızca mevsiminde toplanan doğal bahçe domateslerinden almaktadır. Arnas Tarım garantisiyle yapılan üretimimizin her bir basamağında doğaya saygı ilkesi benimsenmiştir.

  Besin değerini kaybetmeden sofranıza ulaşan The Mill Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası, hem sağlığınıza hem de yemeklerinize ayrıcalıklar sunacaktır. Kokusu, kıvamı ve tadıyla geleneksel salça lezzetinin en doğal halidir.

  İçindekiler;

  Bahçe domatesi, eser miktarda tuz. Briks değeri: %28

  Kullanım şekilleri (nerelerde nasıl kullanılabilir)

  Ekolojik tarım alanlarında yetiştirilen yaz domatesleriyle hazırlanmış The Mill Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası ile eşsiz gurme deneyimini öğünlerinize taşımaya hazır mısınız?

  Kokusu, kıvamı ve benzersiz lezzetiyle tüm sulu yemek çeşitlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. İlaçlama işlemi görmeyen domateslerden en doğal yöntemlerle üretildiği için sadece ekmek üzerine sürerek tüketebilirsiniz. Zeytinyağı, ceviz ve kekik ile harmanlayarak benzersiz kahvaltı sosları ve yöresel damak tadına uygun ezmeler hazırlayabilirsiniz.

  Köy lezzetlerini özleyenler için tüm menemen çeşitlerinde ilave lezzet olarak kullanılabilir. The Mill Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası ile makarnalarınız için farklı soslar hazırlayabilir ve yoğurtla tüketilen tüm hamur işlerinin üzerine lezzet arttırıcı olarak ekleyebilirsiniz.

  Tek başına The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı ile karıştırarak kırmızı etlerinizi marina edebilir ve eşsiz aromasının ete geçmesini sağlayabilirsiniz.

  Yoğurt ile karıştırarak beyaz etlerinizi marina edebilir ve mangal tadında lezzetler keşfedebilirsiniz.

  İçli köfte, çiğ köfte, kurutulmuş dolma ve cevizli ezme gibi yöresel lezzetlerde güvenle kullanabilirsiniz.

  Pizza tabanlarına lezzet arttırıcı soslar hazırlayabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.