The Mill

The Mill Gurme Acı Biber Salçası 750 Gr Cam Kavanoz - Kimyasal İçermez - Pastörize - Doğal - Vegan

Ürün Kodu : THEMILL.0106
Fiyat :
56,50 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • The Mill Gurme Acı Biber Salçası 750 gr

  Doğallığı özenle korunmuş acı kırmızı kapya biberleri, eser miktarda tuz ile bir araya getirildikten sonra üstün hijyen koşulları altında yalnızca güneş ışığına maruz bırakılarak kurutulmuştur.

  Ürünün genel tanıtımı

  Sadece mevsiminde toplanan yaz biberleri, The Mill Acı Biber Salçası uzmanlığıyla sofranıza geldi. Her bir tanesi özenle seçilen etli acı kırmızı biberlerimiz, eser miktarda tuz ile bir araya getirildi ve yalnızca güneş ışığına maruz bırakılarak kurutuldu.

  Tamamı elle toplanan ve bahçe ürünü olan kapya cinsi acı biberlerimiz, hiçbir kimyasal işleme maruz bırakılmadan yalnızca doğal yöntemlerle yeme olgunluğuna getirilir. Üstün hijyen koşulları altında çekirdeklerinden ayrıştırılır, doğranır ve kurutulduktan sonra salça formuna ulaşması için sabırla bekletilir. Acı aroması ve yapay renklendirici içermemektedir.

  Tamamen doğal yöntemlerle işlendiği için tazeliği korunurken besleyici etkisi yükseltilmiştir. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. The Mill uzman ekipleri tarafından uygun ortam koşulları gözetilerek üretilmiştir. Doğal olmasına rağmen yalnızca güneş ışığıyla kurutulduğu için uzun süre bozulmadan kalabilir.

  Parlak açık kırmızı rengini, mevsiminde toplanan doğal bahçe biberlerinden almaktadır. Arnas Tarım garantisiyle yapılan üretimimizin her bir basamağında doğaya saygı ilkesi benimsenmiştir.

  Besin değerini kaybetmeden sofranıza ulaşan The Mill Acı Biber Salçası, hem sağlığınıza hem de yemeklerinize ayrıcalıklar sunacaktır. Kokusu, kıvamı ve üstün acı tadıyla geleneksel salça lezzetinin en doğal halidir.

  İçindekiler

  Kırmızı etli acı kapya biberi, eser miktarda tuz. Briks değeri: %28.

  Kullanım şekilleri (nerelerde nasıl kullanılabilir)

  Ekolojik tarım alanlarında yetiştirilen yaz biberleriyle hazırlanmış The Mill Acı Biber Salçası ile eşsiz gurme deneyimini öğünlerinize taşımaya hazır mısınız?

  Kokusu, kıvamı ve benzersiz lezzetiyle tüm sulu yemek çeşitlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. İlaçlama işlemi görmeyen etli acı kapya biberlerinden en doğal yöntemlerle üretildiği için sadece ekmek üzerine sürerek tüketebilir ya da zeytinyağı, ceviz ve kekik ile harmanlayarak benzersiz kahvaltı sosları hazırlayabilirsiniz.

  Köy lezzetlerini özleyenler için tüm menemen çeşitlerinde ilave lezzet olarak kullanılabilir. 

  The Mill Acı Biber Salçası ile makarnalarınız için farklı soslar hazırlayabilir ve yoğurtla tüketilen tüm hamur işlerinin üzerine lezzet arttırıcı olarak ekleyebilirsiniz.

  Yoğurt ile karıştırarak beyaz etlerinizi marina edebilir ve mangal tadında lezzetler keşfedebilirsiniz.

  İçli köfte, çiğ köfte, kurutulmuş dolma ve cevizli ezme gibi yöresel lezzetlerde güvenle kullanabilirsiniz.

  Acı severler için; kısır, İzmir usulü salçalı köfte, köy tarhanası ve sebzeli bulgur pilavının olmazı olmazıdır.

  Pizza tabanlarına lezzet arttırıcı soslar hazırlamak için kullanabilirsiniz.

  İçme suyu ile sulandırarak doğal ve katkısız kendi acı sosunuzu yapabilirsiniz.

  Sağlığa faydalı olan yönleri. (içerdiği vitaminler, bu vitaminlerin bize sağladığı yararlar vs.)

  Araştırmalara göre tüm biber çeşitleri içinde vitamin, mineral ve anti-oksidan açısından en zengin olanı etli kırmızı kapya biberidir. Doğallığı özenle korunarak sofranıza sunulan The Mill Biber Acı Salçası sadece yemeklerinize lezzet katmaz aynı zamanda da vücudunuz için muhteşem yararlar sağlar.

  İçerdiği yüksek orandaki likopen sayesinde kanseri önlemede ve kanserle mücadelede en büyük destekleyicilerden biridir.

  A, B, C ve E vitaminlerinin yanı sıra bağışıklık üzerinde etkili olan potasyum içermektedir. Turunçgillerin sağladığı C vitamininin yaklaşık iki katını tek seferde karşılar. Özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine destek verir.

  Kalp hastalıklarının önlenmesinde ve metabolizmanın dengelenmesinde iyi bir destekleyicidir. Kan pıhtılaşma riskini azaltır.

  Kilo alımını azaltarak kolesterolü düzenlemeye yardımcıdır.

  Doğal içeriğine acı lezzeti veren maddeler sayesinde, beyinde mutluluk hormonu salgılanmasını sağlar.

  E vitamini ile cilde yenilik kazandırırken, hücresel düzeyde yapım ve onarıma destek verir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.