Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

The Mill Gurme Acı Biber Salçası 750 gr Cam Kavanoz

182,00 TL
163,80 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Gurme Ürün
Seçiniz :

The Mill Gurme Acı Biber Salçası 750 gr Cam Kavanoz - Kimyasal Madde İçermez - Pişirmeye Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Lezzet Arttırıcı - Pastörize - Vitamince Zengin - Vegan

KULLANIM: The Mill Gurme Acı Biber Salçası her çeşit yemek içinde tüketilebilir. Ayrıca sos olarak makarna ve pizzada kullanılabileceği gibi, hamur işleri ve atıştırmalıklara eklenerek tüketilebilir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası tüketime hazır ürün grubundan olduğu için, her yerde ve her zaman servis edilebilir.


DOĞAL & SAĞLIKLI: The Mill Gurme Acı Biber Salçası, yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da kimyasal madde içermeyen, bahçeden özenle toplanan kapya biberlerinin doğal olarak işlenmesi ile üretilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez.

GURMELER VE VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece acı kırmızı kapya biber ve tuz içerdiğinden dolayı vejetaryenlar ve veganlar güven içinde biber salçamızı tüketebilir.

KALİTE: The Mill Gurme Acı Biber Salçası özenle seçilen acı kapya biberlerinden elde edilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. The Mill Gurme Acı Biber Salçası herhangi bir kıvam arttırıcı, renklendirici veya yapay tatlandırıcı içermez.

The Mill Gurme Acı Biber Salçası, elle toplanan bahçe biberleri ile doğal süreçlerde üretilir ve kimyasal, koruyucu, yapay renklendirici ve aroma içermez. Raf ömrü boyunca besin değerlerini koruması için pastörize edilir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası, potasyumun yanı sıra A, B ve E vitamini içerir. Turunçgillerin sahip olduğu C vitamini oranından daha fazla C vitaminine sahiptir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası tüm öğünlerinizde tüketilebilirsiniz. Makarnanız, pizzanız için soslar hazırlayabilir, tüm hamur işlerine ve atıştırmalıklara ekleyebilirsiniz. Köfte, kuru dolma (farci), ceviz ezmesi gibi yöresel lezzetlerde de kullanılabilir. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde servis edebilir ve yiyebilirsiniz. Sağlıklı bir ofis atıştırması veya barbekü partisi için lezzetli bir sandviç sosudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.