Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı Kırmızı (Güçlü) 750 ml Cam Şişe

189,40 TL

Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Kırmızı (Güçlü) 750 ml Cam Şişe - Hafif Acı ve Keskin Notaları ile Ağızda Zengin Bir Tat Bırakır - Güçlü Aroma Gerektiren Yemeklere İdeal - Erken Hasat

LEZZET & KULLANIM: Natürel sızma zeytinyağı bizlere çok çeşitli tatlar sunabilir. Kaç çeşit lezzeti tanıyabilirsiniz? Zeytinyağının tadını, damağımızda ayırt ederiz. Tatlı ve hafif acı olabilir. Ve farklı yoğunluklarda: hafif, orta veya yoğun. Bu zeytinyağı, ağzında zengin ve güçlü bir tat hissetmek isteyenler için, hafif acı ve keskin bir tadı olan zeytinyağıdır. 

%100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Kaz Dağları’nda yetişen zeytin ağaçlarından olgunlaşmamış fakat yüksek polifenol içeriğinden dolayı antioksidan özelliklere sahip yeşil zeytinler el ile hasat edilir. Yüksek iyotlu deniz esintileri ile zengin ve verimli topraklara sahip olan Kaz Dağları, oksijen oranının en yüksek olduğu noktalardan biri olarak tüm dünyada ünlüdür.

HIZLI SOĞUK SIKIM: Premium kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde soğuk sıkım tesislerine getirilir. Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Kırmızı (Güçlü), zeytinin içeriğindeki E vitamini, K vitamini ve polifenoller gibi bileşenleri korumak için soğuk sıkım işlemi ile elde edilir.

RICCOLIVO SERTİFİKALIDIR: Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Kırmızı (Güçlü) üretiminin her aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilmekte ve onaylanmaktadır.

Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Kırmızı (Güçlü), Kaz Dağı'nın yağmurları ve meltemleriyle olgunlaşan asırlık zeytin ağaçlarının dallarından elde edilir. Kaz Dağları, oksijen seviyesinin en yüksek olduğu noktalardan biri olarak dünyada ünlüdür. Bu topraklar 120 yılı aşkın zeytin ağaçlarına sahiptir ve zeytinyağı üretimi her zaman ana varlık kaynaklarından biri olmuştur. Bölge zeytinyağının sırrı, bölge zeytinlerinin düşük asit seviyesi ve enfes lezzetinden kaynaklanmaktadır. Riccolivo için zeytinler erken hasat mevsiminde ağaçlardan toplanır ve mümkün olan en kısa sürede soğuk pres tesislerine taşınır. Bu nedenle Riccolivo, maksimum %0,8 asitlik seviyesine sahip %100 doğal premium sızma zeytinyağı olarak sınıflandırılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.