Prozonic

Prozonic Ozon Kalkani Agiz Bakim Spreyi 30 ml

Ürün Kodu: PROZONIC.0001
%27 İndirim
80,00 TL
110,00 TL
Adet
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo saat 14:00 'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
 • Ücretsiz Kargo 75 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Prozonic Ozon Kalkanı Ağız Bakım Spreyi 30 ml

  Prozonic  boğaz yüzeyine uygulandığında, etkin bir film tabakası oluşturarak boğazın derin kısımlarından hipotonik sıvıları mekanik etkiyle kendine doğru çeker.

  Mikrop ve virüslere  ozonun dezenfekte etkisi ile bir kalkan oluşturur.

  Bu dışa doğru güçlü sıvı akışı sayesinde bakteriler, serbest virüs partikülleri, toz partikülleri, ölü hücreler ve hücre kalıntıları dâhil olmak üzere boğaz yüzeyinde mevcut bütün kontaminantları mekanik etki ile ayırarak kurutur ve iyileşme sürecini hızlandırır.

  Film tabakası ayrıca boğaz yüzeyini tahrişe ve dışarıdan gelen bakteriyel saldırılara karşı korur ve böylece ağrıyı azaltır.

  Birçok virüs, hücre füzyonu ve girişi için azaltılmış sülfhidril grupları gerektirir. SARS-CoV-2 (şimdi koronavirüs hastalığı 2019 veya COVID-19 olarak adlandırılan durumun nedeni) dahil olmak üzere korona virüsleri, kalıntıların viral aktivite için sağlam olması gereken sistein açısından zengindir.

  Sülfhidril grupları oksidasyona açıktır. Çok ucuz ve güvenli bir yöntem olan ozon tedavisi, SARS-CoV-2 dahil birçok virüsde bu kritik güvenlik açığından güvenle yararlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.