İskele

İskele Kuru İncir 500 g

Fiyat :
76,50
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • İskele Kuru İncir 500 g -  Kuru İncir - - Doğal Tatlı Atıştırmalık - Doğal Lif Kaynağı - Veganlara Uygun - Besleyici - Lezzetli

  KÖKENİ: İskele Kuru İncir için Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde yetiştirilen kaliteli incirleri yüksek hijyenik koşullarda kurutuyoruz.

  SAĞLIKLI: Kuru incir, kas fonksiyonlarımızı pozitif yönde etkileyecek potasyum minerali içerir. Lif bakımından zengindir ve K vitamini, kalsiyum, magnezyum, bakır ve manganez kaynağıdır. Ayrıca bir tür antioksidan olan fenolik bileşiklere de sahiptir. Ürünümüz doğal olarak kurutulmuş ve özenle seçilmiş incirlerden oluşur. Hiçbir katkı maddesi içermediğini temin ederiz.

  NEDEN KURU İNCİR: İncir yemek çok keyiflidir ancak taze inciri mevsimi dışında bulmak ve uzun süre saklamak zordur. Bu nedenle, incir kurutulur ve 12 ay kullanım için uygun hale getirilir. Böylece bu muhteşem yiyeceği yılın sadece birkaç haftasında değil, tüm günlerinde yeme şansına sahip oluruz.

  LEZZETLİ: İskele’de içinin balı bol, ince kabuklu ve lokum kıvamında olan kuru incirleri paketleyip sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin Ege Bölgesi’nden gelen, hiçbir kimyasal gübreleme ve ilaçlama yapılmadan doğal yollarla yetiştirilmiş incirleri seçiyoruz.  İncirlerimiz geleneksel ve doğal bir yöntemle güneşte kurutulmuştur.

  KULLANIM: Kuru incirleri sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık ve meze olarak ara öğünlerde veya yemeklerden önce tüketebilirsiniz. Ya da tuzlu ve tatlı tariflerinde kullanabilirsiniz. Örneğin, olağanüstü bir tadım deneyimi için kuru inciri, keçi peyniri ve karamelize soğanla eşleştirmeyi deneyin! Ayrıca ekmek, kek ve bisküvi yapımında kullanabilir veya pirinç yemeklerine doğrayarak etle servis edilebilirsiniz.

  İskele Kuru İncir için Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde yetiştirilen kaliteli incirleri yüksek hijyenik koşullarda kurutuyoruz. Kuru incir lif bakımından yüksektir ve K vitamini, kalsiyum, magnezyum, bakır ve manganez kaynağıdır. Ayrıca bir tür antioksidan olan fenolik içerikler açısından da oldukça zengindir. Ürünümüzün doğal olarak kurutulmuş ve özenle seçilmiş incirlerden oluştuğunu ve  Taze incir kısa süre için bulunur ve saklanması zor iken, kuru incir saklaması kolay, raf ömrü çok daha uzun ve ulaşılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.