İlly

illy Medium Roast Öğütülmüş Kahve 125 gr

Ürün Kodu: ILLY.0001
%18 İndirim
66,00 TL
80,00 TL
Adet
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo saat 14:00 'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
 • Ücretsiz Kargo 75 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • illy Medium Roast Öğütülmüş Kahve 125 gr

  Demlemede Mükemmellik; Buna Amerikan kahvesi deyin. Filtre kahve deyin. Herhangi bir adla, demlenmiş, filtrelenmiş kahve, aroma ve zengin tadı ile canlı olarak en popüler kahve hazırlama yöntemidir. Yöntemin kökenleri 20. yüzyılın başlarında Almanya'ya ve kağıt filtrelerin ortaya çıkmasına kadar uzanır. Karamel notaları ile hafif ve dengeli klasik kavrulmuş kahvenin tadını çıkarın.

  illy’nin pürüzsüz, zengin ve tam gövdeli bir tada sahip kaliteli Arabica kahvelerinin ayırt edici karışımı, dünyanın farklı yetiştirme bölgelerinden titizlikle seçilen, % 100 sürdürülebilir tarımla yetiştirilen Arabica çekirdeklerinin ustaca harmanlanmasıyla yaratılmıştır. Sonuç, kusursuz bir şekilde tutarlı, pürüzsüz, dengeli ve asla acı olmayan otantik bir İtalyan kahvesidir - tüm kahve hazırlıkları için mükemmeldir. Özel bir işlem kullanarak, illy kahve, değerli aromaları ve yağları zenginleştiren ve sızdırmaz hale getiren havasız, basınçlı bir kutuda paketlenir, böylece her fincanda en taze kahvenin tadını çıkarırsınız.

  Özenle seçilmiş ve titizlikle harmanlanmış, kavrulmuş ve öğütülmüş illy kahve, tutkulu kahve severde şehvetli bir güzellik ve şiir çağrıştırıyor. Bir illy Öğütülmüş Kahve kutusunu açmak, kahve yapma sürecinin rutinden daha fazlası olduğu bir dünyaya girmek anlamına gelir, zengin ve zevkli bir günlük ritüeldir. 125 gramlık bir kutuda gerçek şiir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.