The Soap Factory

10 x The Soap Factory Hatay Defne Sabunu 95 gr (Toplam 10 Adet)

Ürün Kodu: THESOAP.0001
%22 İndirim
35,00 TL
45,00 TL
Adet
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo saat 14:00 'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
 • Ücretsiz Kargo 75 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • 10 x The Soap Factory Hatay Defne Sabunu 95 gr (Toplam 10 Adet)

  Asırlardan günümüze dek gelen, ünü tüm dünyaya yayılan Hatay Defne Sabunu’nu tescilledik. Hatay Defne sabununun orijinal kalitesi The Soap Factory güvencesiyle birleşti.

  Yöre halkının el emeğinden doğan, %100 bitkisel içeriklerle üretilen Hatay Defne sabunu bir numaralı saç sabunu olarak kabul ediliyor. Saç dökülmesinden saç kepeğine, kaşıntılı saç derisinden zayıf saçlara hayat vermeye kadar pek çok yararı yılların tecrübesiyle artık bir sır olmaktan çıktı.

  The Soap Factory Hatay Defne sabunu, sadece zeytinyağı ve defne yağı kullanılarak en uygun formülle üretildi. Sadece saç için değil tüm cilt sorunları içinde doğal bir alternatif olarak tercih edilebilir. Erkekler için faydalı bir traş sabunudur. Dolap içlerine konduğunda giysileri güvelere karşı korur. Hoş kokusuyla tatlı bir his bırakır.

  İçindekiler: Zeytinyağı. Defne yağı. Su. Sodium hidroksit.

  Kullanımı: Her banyoda saçınızı istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz. İlk yıkamalarda saçı biraz sertleştirebilir. Zamanla saç yapısında biriken kimyasallar temizlendikçe saç sabuna alışır ve yumuşamaya başlar. Bir süre sonra saça verdiği yumuşaklığa inanamayacaksınız. Dilerseniz son durulama suyuna biraz sirke ekleyebilirsiniz. Böylece saçınızın yumuşama sürecini hızlandırırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.